Jungtinė aplinkos inžinerijos laboratorija („Litexpo“ kieme)

Laikas Aplinkos kontrolės mobilioji laboratorijaEismo saugumo priemonių bandymo stendai
10.00Aplinkos kontrolės mobilioji laboratorija
10.00–17.00 val.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Eismo saugumo priemonių bandymo stendai
10.00–17.00 val.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00

 

Renginiai

Pažymos dėl dalyvavimo parodoje bus išduodamos tiems parodos lankytojams, kurie turi vartotojo paskyrą informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“.
Laikas Idėjų klasė (4 salė)
11.00Teksto suvokimas 5 klasėje: kultūriniai ir literatūriniai aspektai
11.00–11.45 val.
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
12.00Gamtos mokslų klasių įrengimo būdai
12.00–12.45 val.
UAB „Labochema LT“
13.00Informacinės technologijos mokykloje: ar turime strategiją?
13.00–13.45 val.
UAB „TAMO grupė“
14.00Tekstų rišlumas 9 klasėje
14.00–14.45 val.
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
15.00Prisijunkite prie bendro „Nordplus“ programos patirčių stalo!
15.00–15.45 val.
Švietimo mainų paramos fondas
16.00„AHHAA“ mokslo šou
16.00–16.45 val.
Mokslo centras „AHHAA“
17.00 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Atradimų laboratorijos (3 salė)

Laikas Menų laboratorijaKnygų salaRobotikos laboratorijaGamtamokslinė laboratorijaSavęs ir pasaulio pažinimo laboratorijaMorkų ir obuolių paslaptysGamtos ir meno simbiozėMažųjų laboratorija
11.00Smėlio fantazija
11.00–12.30 val.
Klaipėdos Sendvario progimnazija

Registracija baigta.
Knygosūkis
11.00–12.30 val.
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Registracija baigta.
Nuo smalsučio iki išradėjo
11.00–12.30 val.
VšĮ „Robotikos mokykla, UAB „Gaminu“, Kauno r. Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Stebuklingos lazdelės paslaptis
11.00–11.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Pasaulio pažinimo laboratorija
11.00–11.45 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Registracija baigta.
Ką slepia oranžinė morkos spalva?
11.00–11.45 val.
Kėdainių šviesioji gimnazija

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
11.00–12.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Mažoji gamtamokslinė laboratorija
11.00–11.45 val.
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Registracija baigta.
12.00Stebuklingos lazdelės paslaptis
12.00–12.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Pasaulio pažinimo laboratorija
12.00–12.45 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Registracija baigta.
Ką slepia oranžinė morkos spalva?
12.00–12.45 val.
Kėdainių šviesioji gimnazija

Registracija baigta.
Mažoji gamtamokslinė laboratorija
12.00–12.45 val.
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Registracija baigta.
13.00Muzikuojanti klasė
13.00–13.45 val.
Klaipėdos Vydūno gimnazija

Registracija baigta.
Knygosūkis
13.00–14.30 val.
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Registracija baigta.
Nuo smalsučio iki išradėjo
13.00–14.30 val.
VšĮ „Robotikos mokykla, UAB „Gaminu“, Kauno r. Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Stebuklingos lazdelės paslaptis
13.00–13.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Savęs pažinimo ir bendravimo atradimų laboratorija
13.00–13.45 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Registracija baigta.
Obuolys! Kas slypi jame?
13.00–13.45 val.
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija ir Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
13.00–14.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Stebėk, tyrinėk, atrask
13.00–13.45 val.
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Registracija baigta.
14.00Muzikuojanti klasė
14.00–14.45 val.
Klaipėdos Vydūno gimnazija

Registracija baigta.
Supraskime gyvybės trapumą tyrinėdami
14.00–14.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Saulės“ privačia gimnazija

Registracija baigta.
Savęs pažinimo ir bendravimo atradimų laboratorija
14.00–14.45 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Registracija baigta.
Obuolys! Kas slypi jame?
14.00–14.45 val.
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija ir Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas

Registracija baigta.
Stebėk, tyrinėk, atrask
14.00–14.45 val.
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Registracija baigta.
15.00Menas – kalbų palydovas
15.00–16.30 val.
Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Istorijos tyrimai ir rekonstrukcija
15.00–16.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Bibliotekos išmanioji erdvė
15.00–15.45 val.
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Supraskime gyvybės trapumą tyrinėdami
15.00–15.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Saulės“ privačia gimnazija

Registracija baigta.
Savęs ir pasaulio pažinimo laboratorija
15.00–15.45 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Registracija baigta.
Obuolys! Kas slypi jame?
15.00–15.45 val.
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija ir Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
15.00–16.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Inovatyvus ir kūrybiškas konstravimas 
15.00–15.45 val.
Vilniaus inžinerijos licėjus ir MB „Creator Japonicus“

Registracija baigta.
16.00Bibliotekos išmanioji erdvė
16.00–16.45 val.
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Supraskime gyvybės trapumą tyrinėdami
16.00–16.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Saulės“ privačia gimnazija

Registracija baigta.
Žaidimų laboratorija mokytojams
16.00–16.45 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Registracija baigta.
Idėjų mugė mokytojams
16.00–16.45 val.
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija ir Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas

Registracija baigta.
Idėjų mugė pradinių klasių mokytojams
16.00–16.45 val.
Vilniaus inžinerijos licėjus ir MB „Creator Japonicus“

Registracija baigta.