Renginiai

LaikasMokytojų kambarys3.1 salė3.2 salė5.1 salė5.2 salė5.5 salėIdėjų klasė (4 salė)
11.00 Mokykla – besimokanti organizacija. Komanda mokykloje. IQ vs WeQ
11.00–11.45
Dr. Berita Simonaitienė
Mokymosi potencialas: iššūkiai ir galimybės šiandienos mokykloje
11.00–11.45
Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras
„Geros mokyklos“ forumas. „Asmenybės ūgtis“ (I dalis)
11.00–12.30
Ugdymo plėtotės centras

Registracija baigta.
Sveikatingumas ir stresas XXI amžiaus mokykloje
11.00–12.30
Lukas Mackevičius
Ar švietimas gali paruošti žmogų sėkmingam gyvenimui?
11.00–11.45
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Teksto suvokimas 5 klasėje: kultūriniai ir literatūriniai aspektai
11.00–11.45
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12.00Skaitytojų klubai vaikams
12.00–12.45
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Kokia pamoka man yra įdomi?
12.00–13.30
Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra, Vilniaus Simono Daukanto gimnazija
Kaip ugdyti skaitymo ir rašymo gebėjimus per visus dalykus?
12.00–13.30
Švietimo ir mokslo ministerija
Užsiėmimas pedagogams. „Asmeninių ir socialinių įgūdžių ugdymo svarba ir ypatumai”
12.00–12.45
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Gamtos mokslų klasių įrengimo būdai
12.00–12.45
UAB „Labochema LT“
13.00Kaip rengti brandos darbą?
13.00–13.45
Švietimo ir mokslo ministerija
„Geros mokyklos“ forumas. „Mokyklos identitetas ir įvairovė“ (II dalis)
13.00–14.30
Ugdymo plėtotės centras

Registracija baigta.
Jauniesiems mokytojams (uždaras renginys)
13.00–14.30
Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras
3D klasė – naujausias mokymo(si) metodas, nepaliekantis abejingų
13.00–13.45
UAB ,,Biznio mašinų kompanija“
Informacinės technologijos mokykloje: ar turime strategiją?
13.00–13.45
UAB „TAMO grupė“
14.00 Jaunųjų tyrėjų ugdymas: geroji patirtis ir perspektyvos
14.00–14.45
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
Pagalba šeimoms, auginančioms elgesio ir emocijų, autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus
14.00–14.45
Ugdymo plėtotės centras
Greitkelis į matematikos VBE
14.00–14.45
BĮ UAB ,,TEV"
Tekstų rišlumas 9 klasėje
14.00–14.45
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15.00Diskusija ir pasitarimas dėl IT pradinio ugdymo programos projekto
15.00–15.45
Švietimo ir mokslo ministerija
Pažįstu pasaulį tyrinėdamas: koks nuostabus gamtos pasaulis
15.00–15.45
Ugdymo plėtotės centras
STEAM ugdymas dalyvaujant įtraukiančiose pasaulinėse varžybose
15.00–15.45
VšĮ Robotikos Akademija
„Geros mokyklos“ forumas. Diskusija „Polilogo kultūra ir partnerystė“ (III dalis)
15.00–16.30
Ugdymo plėtotės centras

Registracija baigta.
Stiprios mintys virsta veiksmais
15.00–16.30
Aivaras Pranarauskas
Mokome apie ES: Euroscola, vaidmenų žaidimai, mokyklos – ambasadorės
15.00–15.45
Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje
Prisijunkite prie bendro „Nordplus“ programos patirčių stalo!
15.00–15.45
Švietimo mainų paramos fondas
16.00 Pažįstu pasaulį tyrinėdamas: mokausi mąstyti kaip istorikas
16.00–16.45
Ugdymo plėtotės centras
Dizainu grindžiama mąstysena: išlaisvink kūrybiškumą
16.00–16.45
Dr. Dainora Maumevičienė
Tėvai ir mokytojai – kaip bendradarbiauti?
16.00–16.45
UAB „Šviesa“
„AHHAA“ mokslo šou
16.00–16.45
Mokslo centras „AHHAA“
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
17.00 Rašymo anglų kalba gudrybės – kaip sėkmingai jų išmokti
17.00–17.45
Britų Taryba
     
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      

 

Atradimų laboratorijos (3 salė)

LaikasMenų laboratorijaMažųjų laboratorijaKnygų salaRobotikos laboratorijaGamtamokslinė laboratorijaSavęs ir pasaulio pažinimo laboratorijaMorkų ir obuolių paslaptysGamtos ir meno simbiozė
11.00Smėlio fantazija
11.00–12.30
Klaipėdos Sendvario progimnazija

Registracija baigta.
Mažoji gamtamokslinė laboratorija
11.00–11.45
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Registracija baigta.
Knygosūkis
11.00–12.30
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Registracija baigta.
Nuo smalsučio iki išradėjo
11.00–12.30
VšĮ „Robotikos mokykla, UAB „Gaminu“, Kauno r. Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Stebuklingos lazdelės paslaptis
11.00–11.45
UAB „Šviesa“ kartu su Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Pasaulio pažinimo laboratorija
11.00–11.45
LVJC

Registracija baigta.
Ką slepia oranžinė morkos spalva?
11.00–11.45
Kėdainių šviesioji gimnazija

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
11.00–12.30
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
12.00Mažoji gamtamokslinė laboratorija
12.00–12.45
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Registracija baigta.
Stebuklingos lazdelės paslaptis
12.00–12.45
UAB „Šviesa“ kartu su Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Pasaulio pažinimo laboratorija
12.00–12.45
LVJC

Registracija baigta.
Ką slepia oranžinė morkos spalva?
12.00–12.45
Kėdainių šviesioji gimnazija

Registracija baigta.
13.00Muzikuojanti klasė
13.00–13.45
Klaipėdos Vydūno gimnazija

Registracija baigta.
Stebėk, tyrinėk, atrask
13.00–13.45
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Registracija baigta.
Knygosūkis
13.00–14.30
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Registracija baigta.
Nuo smalsučio iki išradėjo
13.00–14.30
VšĮ „Robotikos mokykla, UAB „Gaminu“, Kauno r. Vinco Kudirkos viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Stebuklingos lazdelės paslaptis
13.00–13.45
UAB „Šviesa“ kartu su Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Savęs pažinimo ir bendravimo atradimų laboratorija
13.00–13.45
LVJC

Registracija baigta.
Obuolys! Kas slypi jame?
13.00–13.45
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija ir Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
13.00–14.30
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
14.00Muzikuojanti klasė
14.00–14.45
Klaipėdos Vydūno gimnazija

Registracija baigta.
Stebėk, tyrinėk, atrask
14.00–14.45
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

Registracija baigta.
Supraskime gyvybės trapumą tyrinėdami
14.00–14.45
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Saulės“ privačia gimnazija

Registracija baigta.
Savęs pažinimo ir bendravimo atradimų laboratorija
14.00–14.45
LVJC

Registracija baigta.
Obuolys! Kas slypi jame?
14.00–14.45
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija ir Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas

Registracija baigta.
15.00Menas – kalbų palydovas
15.00–16.30
Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Inovatyvus ir kūrybiškas konstravimas 
15.00–15.45
Vilniaus inžinerijos licėjus ir MB „Creator Japonicus“

Registracija baigta.
Istorijos tyrimai ir rekonstrukcija
15.00–16.30
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Bibliotekos išmanioji erdvė
15.00–15.45
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Supraskime gyvybės trapumą tyrinėdami
15.00–15.45
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Saulės“ privačia gimnazija

Registracija baigta.
Savęs ir pasaulio pažinimo laboratorija
15.00–15.45
LVJC

Registracija baigta.
Obuolys! Kas slypi jame?
15.00–15.45
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija ir Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
15.00–16.30
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
16.00Idėjų mugė pradinių klasių mokytojams
16.00–16.45
Vilniaus inžinerijos licėjus ir MB „Creator Japonicus“

Registracija baigta.
Bibliotekos išmanioji erdvė
16.00–16.45
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Supraskime gyvybės trapumą tyrinėdami
16.00–16.45
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Saulės“ privačia gimnazija

Registracija baigta.
Žaidimų laboratorija mokytojams
16.00–16.45
LVJC

Registracija baigta.
Idėjų mugė mokytojams
16.00–16.45
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija ir Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas

Registracija baigta.

 

Jungtinė aplinkos inžinerijos laboratorija („Litexpo“ kieme)

LaikasAplinkos kontrolės mobilioji laboratorijaEismo saugumo priemonių bandymo stendai
10.00Aplinkos kontrolės mobilioji laboratorija
10.00–17.00
VGTU
Eismo saugumo priemonių bandymo stendai
10.00–17.00
VGTU
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00