Svarbi informacija apie pažymas

Mokytojai, norintys gauti pažymas už dalyvavimą parodoje, parodos darbo metu turi atvykti į vieną iš trijų registracijos punktų (infocentre, prie įėjimo į 3 salę, ir 5 salės konferencijų centre) ir pasiimti parodos dalyvio kodą.

Pažymas už dalyvavimą parodoje „Mokykla 2018“ bus galima atsisiųsti iš informacinės sistemos „Ugdymo sodas“, įvedus parodos dalyvio kodą. Jas galės atsisiųsti tik tie parodos lankytojai, kurie

  • parodos metu registracijos punktuose (infocentre, prie įėjimo į 3 salę, ir 5 salės konferencijų centre) pasiims parodos dalyvio kodą;
  • turės naudotojo (būtinai mokytojo) paskyrą informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ (ją susikurti galima ir po parodos).

Pažymų atsisiuntimo instrukcija:

  1. Prisijunkite prie „Ugdymo sodo“.
  2. Pereikite į papildomą aplinką (spragtelėkite savo vardą ir pavardę viršutiniame dešiniajame kampe ir pasinaudokite nuoroda „Papildoma aplinka“).
  3. Įsitikinkite, kad atsivėrusiame lange esate prisijungę kaip mokytojas (viršutiniame dešiniajame kampe turi būti užrašas „Mokytojas“, jei ne – spragtelėkite toje vietoje esantį užrašą ir iš sąrašo pasirinkite mokytojo vaidmenį).
  4. Pasinaudokite meniu punktais Profesinis tobulėjimas > Mokykla 2018.
  5. Atsiradusiame laukelyje įveskite parodos dalyvio kodą.
  6. Matysite nuorodą į dalyvių apklausos anketą, kurią užpildę galėsite parsisiųsti Jums skirtą pažymos apie dalyvavimą parodoje išrašą.
 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2018. Įsiminti nuorodą.