„Mokykla 2013“

Paroda „Mokykla 2013“ vyko gruodžio 6–8 dienomis. Akcentai: kūrybiškumas ir inovatyvumas, jų svarba ugdant šiuolaikinius mokinius.

Pirmą kartą:

• Specialiai įrengtas „Mokytojų kambarys“. Jame buvo galima ne tik sužinoti svarbiausias švietimo naujienas, bet ir aptarti kasdienius rūpesčius, sužinoti artimiausių metų strateginius sprendimus, kurie palies tiek pedagogus, tiek mokinius ir tėvus.
  • Organizuotas švietimo vadovų forumas, suteikęs išskirtinę galimybę mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų vadovams pasikeisti mintimis apie lyderystę ir bendradarbiavimą švietimo veiklose, pasidalyti gerąja patirtimi ir kasdieniais iššūkiais bei sužinoti, koks dabartinis švietimas pasaulyje.

Kvietėme dalyvauti ypatingų mokyklų konkurse „Ieškok, atrask, išdrįsk“, kurio tikslas – atskleisti ir pristatyti išskirtines mokyklų veiklos formas, paskatinti jas dalytis gerąja patirtimi.

Skaičiai: 15 300 lankytojų, 3 300 renginių dalyvių

Nuotraukų galerija

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2013. Įsiminti nuorodą.