„Mokykla 2012“

Paroda vyko 2012 m. lapkričio 23–25 dienomis. Pirmųjų dviejų dienų renginiai buvo skirti mokytojams, mokiniams, mokyklų administracijoms bei mokyklų bendruomenėms, o sekmadienis skirtas šeimoms.

Parodos tematika laimingai augti pasirinkta siekiant pabrėžti tiek nuolatinio vaiko ir mokytojo augimo, tiek jų tarpusavio harmoningų santykių svarbą.

Parodoje buvo organizuojami naujausių ugdymo metodų pristatymai, kūrybinės dirbtuvės mokiniams bei mokytojams, interaktyvūs įvairių ugdymo priemonių pristatymai, diskusijos, konkursai, susitikimai su įdomiais švietimo bendruomenės veikėjais; dalijamasi užsienio šalių bei Lietuvos mokytojų ir mokinių gerąja patirtimi.

Pirmą kartą:

• Visi Lietuvos mokiniai buvo kviečiami dalyvauti kūrybinių darbų konkurse „SkaitMeniniu formatu apie tai, kas įkvepia augti laimingai“.

Skaičiai: 21 000 lankytojų, 6 000 renginių dalyvių

Nuotraukų galerija

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2012. Įsiminti nuorodą.