Kaip įsigyti bilietą į parodą

Pristatome parodos „Mokykla 2018“ bilietų kainas:

• perkant bilietus grupei bilieto kaina 3 Eur;
• mokytojams, mokiniams, studentams ir senjorams – 4 Eur;
• perkantiems iš anksto – 5 Eur;
• perkantiems kasose parodos dienomis – 6 Eur.

Specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai parodoje lankysis nemokamai. Kviečiame mokyklas kreiptis dėl nemokamo parodos lankymo specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams. Iki lapkričio 21 d. el. pašto adresu mokykla@litexpo.lt mokyklos gali siųsti skenuotą raštą – jame turėtų būti nurodyta specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių, kurie planuoja atvykti į parodą, skaičius ir lydintieji asmenys. Atkreipiame dėmesį, kad nereikia atskleisti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių asmens duomenų – rašte įvardykite tik mokinių skaičių. Atvykę į parodą apsaugos darbuotojui pateikite rašto originalą ir, pasinaudoję įėjimu grupėms, nemokamai lankykitės parodoje. Raštas dėl specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių nemokamo lankymosi švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2018“

Bilietą iš anksto įsigyti galite čia: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/mokykla-2018-266783/

Iki lapkričio 22 d. užsakyti bilietus grupėms galite čia: https://goo.gl/1pEU5A

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2018. Įsiminti nuorodą.

1 thought on “Kaip įsigyti bilietą į parodą

Komentavimo galimybė išjungta.