Naujienlaiškis: Kurkime ateities mokyklą kartu!

KURKIME ATEITIES MOKYKLĄ KARTU!

My sample text

Maloniai laukiame Jūsų Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ lapkričio 23-24 dienomis vyksiančioje parodoje „Mokykla 2018“, kur prisistatys daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų. Šiais metais parodoje bus diskutuojama apie „Ateities mokyklą“, gerąja patirtimi dalinsis mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei, žinoma, jų tėvai. Parodoje Jūsų lauks daugiau kaip 150 renginių ir užsiėmimų​​​​​​​.

Kviečiame įsigyti bilietus mokyklų grupėms!

Bilietai grupėms

My sample text

PLATI RENGINIŲ IR UŽSIĖMIMŲ PROGRAMA

Renginiai aktualiomis švietimo temomis, Lietuvos ir užsienio lektorių pranešimai, diskusijos, pristatymai, dalinimosi gerąja patirtimi seminarai praktiniai užsiėmimai, meistriškumo pamokos. ​​​​​​​

Renginių programa


MOKYTOJŲ LAUKIA:

My sample text

​​​​​​​Parodos dalyvių ekspozicija (4 salė)
Demonstruojamos moderniausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, gyvai bei interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos.

Dalyvių katalogas


​​​​​​​Nauja vieta – 4 salė!
MOKYTOJŲ KAMBARYS

Neformali susitikimų vieta diskusijoms


MOKINIŲ LAUKIA:

​​​​​​​PAŽINTIS SU ATEITIES KARJEROS GALIMYBĖMIS

Galimybių zonoje (3 salė) mokiniai interaktyviai pabendraus su įvairių sričių profesionalais, pradės iš anksto domėtis savo ateities profesija. Vyks mokinių karjeros konsultacijos, padėsiančios formuoti atsakingą požiūrį į savo karjeros galimybes.
Penktadienį (lapkričio 23 d.) Idėjų klasėje vyks profesiniam orientavimui skirta Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros savaitės finalinė konferencija. Šioje konferencijoje mokiniai turės galimybę susipažinti su karjeros perspektyvomis, ateities kompetencijomis, profesionalų patirtimi,  galimybėmis kurti Lietuvai ir pasauliui.

undefined

PLANETARIUMAS (3 salė)
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro mobiliame planetariume leisimės į gyvybės paieškas tolimiausiose aplink Saulę besisukančiose planetose ir sužinosime, kodėl labiausiai gyvenimui tinkanti planeta yra Žemė.

undefined

JAUNŲJŲ TYRĖJŲ IDĖJŲ MUGĖ (3 salė)
Čia savo mokslines idėjas pristatys mokiniai iš visos Lietuvos. O pristatomas idėjas vertins, mokiniams ir jų vadovams patars šalies mokslo centruose ir universitetuose dirbantys mokslininkai.

undefined

VIRTUALIOS REALYBĖS PATIRTYS (4 salė)
Bus pristatomos virtualios realybės panaudojimo švietime galimybės, suteikiant parodos lankytojams galimybę atsidurti po vandeniu šalia tikro dydžio banginio, 
persikelti į žmogaus kūno vidų, pakeliauti kraujagyslėmis ir net pakovoti su virusais, nukels į kosmosą ir atvirą erdvę!

undefined

N2 Mokslo šturmas  (Renginių scena)

Šou tipo pasirodymas renginių scenoje, žaismingai ir interaktyviai perteikiantis įspūdingiausius eksperimentus iš viso mokslo pasaulio. Taip pat renginių programoje Jūsų lauks susitikimai su įkvepiančiomis asmenybėmis ir kitos staigmenos.

My sample text

TĖVAMS šeštadienį (lapkričio 24 d.) konferencijų salė 5.1.

Tėvų su vaikais laukiame mini vaidinimuose „Kitoks vaikas klasėje“ ir „Ultra tėveliai“. Juose reali situacija iš mokyklos kasdienybės persikels į sceną ir taps puikiu mūsų diskusijos objektu. Ne teoriniu, bet labai praktišku. Po mini vaidinimo scenoje suvaidinta situacija bus aptariama kartu su psichologe.
​​​​​​​

Pildyti grupės bilieto paraišką

Bilieto kaina asmeniui 3 eur. Paraiškos priimamos iki lapkričio 22 d.
*grupė yra 8+ asmenys

Kontaktinis asmuo:
Oksana Liukovič
+370 655 66760
​​​​​​​o.liukovic@litexpo.lt

Sekite naujienas Facebook renginio puslapyje:

My sample text

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2018. Įsiminti nuorodą.