Supraskime gyvybės trapumą tyrinėdami

Per integruotą biologijos ir chemijos užsiėmimą, naudodamiesi moderniosiomis technologijomis, susipažinsite su ląstelės sandara ir chemine sudėtimi. Pasitelkę elektroninį mikroskopą su kamera, tirsite augalinės ir gyvūninės ląstelės sandarą, o naudodamiesi reagentais ir jutikliais nustatysite jų cheminę sudėtį. Lygindami augalines ir gyvūnines ląsteles, įsitikinsite, kad jų vidinė sandara ir cheminė sudėtis yra labai panaši, o jų skirtumus lemia organizme atliekamos funkcijos. Išmoksite atlikti tyrimus su modernia mokykline įranga, suvoksite, kad visi gamtos mokslai yra tarpusavyje susiję. Šios veiklos pažadina susidomėjimą gamtos mokslais, akivaizdžiai parodo, kaip glaudžiai siejasi biologijos ir chemijos dalykai.