Jaunųjų tyrėjų ugdymas: geroji patirtis ir perspektyvos

Nemažai mokinių norėtų įsitraukti į mokslinę veiklą, tačiau daugeliui iš jų (taip pat ir mokytojams) kyla nemažai klausimų. Kokią temą pasirinkti, kas šiuo metu aktualu, ar patikimas pasirinktas tyrimo metodas, kur rasti reikiamos mokslinės literatūros, kaip suplanuoti tyrimą, kur atlikti eksperimentą ir pan.? Būtent šioms problemoms spręsti ir skirtas projektas „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas“. Projekto tikslas – sujungti mokinių, mokytojų, mokslininkų pastangas, siekiant norimo rezultato.

Šiame projekte vykdomos veiklos suteikia galimybę tiesiogiai bendradarbiauti su mokslininkais, atlikti praktinius darbus, naudojantis modernia moksline įranga.

Per susitikimą bus aptarta, kas jau nuveikta šioje srityje, bus pristatyti artimiausi planai. Taip pat apžvelgsime, kokie yra Lietuvos jaunųjų tyrėjų pasiekimai Europos kontekste.

Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai): ()