STEAM ugdymas dalyvaujant įtraukiančiose pasaulinėse varžybose

Paskatinkite jaunąją kartą domėtis technologijomis suburdami juos į įtraukiančią veiklą. Kompanija „FIRST“ kviečia 7-16 metų vaikus dalyvauti „First LEGO League“ ir „Jr. First LEGO League“ varžybose.  Ruošiantis šioms varžyboms ugdomi visi  STEAM gebėjimai (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, kūrybiškumo, matematikos). Dirbami komandose vaikai gilinsis į 2016 metų temą – gyvūnų sąjungininkai. Motyvatorius įtraukiantis dirbti yra robotų lauko varžybos. Jų metu konstruojamas robotas ir su juo sprendžiamas užduočių laukas. Spręsdami šį lauką vaikai turi taikyti visas STEAM žinias ir kūrybiškumą. Kitos dvi dalys: esminių vertybių ir tiriamasis projektas. Prie vertybių projekto vaikai dirba visą sezoną ir pasakoja, kokias vertybes atrado. Tiriamasis projektas skirtas tirti santykius tarp žmonių ir gyvūnų ir pagerinti šį santykį.

Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas: