Mokome apie ES: Euroscola, vaidmenų žaidimai, mokyklos – ambasadorės

Esame Europos Sąjungoje jau 12 metų, tačiau mūsų piliečiai dažnai nenumano, kokią įtaką Europos Sąjunga turi Lietuvos politikai, ekonomikai, verslui, turizmui bei kasdieniam gyvenimui. Daugeliui gyventojų neaišku, kaip Lietuva gali daryti įtaką ES politikai ir sprendimams. Europos Sąjungos tema mokyklose neretai pateikiama padrikai bei sausokai, o tai trukdo įsisavinti žinias.

Seminare bus pristatyti Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje parengtos priemonės ir projektai, skirti mokykloms. Jų tikslas – padėti mokytojams pristatyti ES temas interaktyviai, moderniai, rengiant vaidmenų žaidimus, konkursus ir kitus projektus. Bus pristatytas vaidmenų žaidimas „Balsuojame!“, taip pat interaktyvios pamokos, projektas „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ bei Euroscola konkursas.

Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai): ()