Sveikatingumas ir stresas XXI amžiaus mokykloje

Modernus ir šiuolaikiškas gyvenimas ugdymo įstaigose šiandien mus žavi pasirinkimų gausa, tačiau vis sudėtingiau rasti sveiką pusiausvyrą.

Šiame inovatyviame ir įtraukiančiame užsiėmime mokytojai suvoks, kuo skiriasi sveikas (t. y. nesergantis) ir praktikuojantis sveikatingumo filosofiją žmogus, sužinos, kaip nevaldomas stresas veikia mūsų sveikatą.

Renginyje susipažinsite su rekomenduojamais sveikatingumo stiprinimo ir praktiniais streso valdymo gebėjimais, ugdysitės atsakomybę už kokybišką savo gyvenimą. Užsiėmime atliksite individualius pratimus ir savianalizės testus, skirtus nustatyti dabartinį savo sveikatingumo lygį ir išskirti dėmesio reikalaujančias sritis. Galiausiai išsiaiškinsime, kodėl mokytojai turi išnaudoti patiriamą stresą, o ne bėgti nuo jo. Sužinosite, kaip iš streso gauti maksimalios naudos.

Užsiėmimo pabaigoje kiekvienas mokytojas bus paskatintas pradėti kurti savo asmeninių veiksmų planą, padedantį ugdytis sveikatingumą ir atsparumą stresui.

Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai):