Muzikuojanti klasė

Veiklos organizatoriai pasidalys savo kūrybiniais ieškojimais, veikla, kuri jiems teikia džiaugsmo, leidžia pajusti sėkmę ir bendrumo jausmą, išmokys kiek kitaip solfedžiuoti, ritmuoti. Kūrimo procesas suteikia daugybę teigiamų emocijų, įkvepia, priverčia pamiršti problemas, skatina mąstyti, svajoti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Kuomet solfedžiuodamas, ritmuodamas, gali bendrauti su draugu, pamerkti akį ar net paflirtuoti, tai tampa įdomiu žaidimu. Atlikdami lietuvių liaudies dainas, įpinsite šiek tiek jaunatviškumo, spontaniškumo, šiuolaikiškumo – improvizuosite, priderinsite šokio judesius, choreografiją, papildysite pačių sugalvotais ritmais. Grodami skambančiomis lazdomis, pasijusite ypač vieningi, visi labai svarbūs, tikri orkestro artistai.
Kviečiame dalyvauti muzikuojančios klasės veikloje ir kartu viską išbandyti!

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai): ()