„Geros mokyklos“ forumas. Diskusija „Polilogo kultūra ir partnerystė“ (III dalis)

„Geros mokyklos“ forume – pagrindiniame parodos „Mokykla 2016“ renginyje – bus gvildenami pamatiniai besikeičiančios mokyklos klausimai: asmenybės ūgtis kaip ugdymo(si) tikslas, mokyklos identitetas ir įvairovė kaip kasdienė ugdymo realija ir polilogo kultūra bei partnerystė kaip vertybinis pagrindas sėkmingai mokyklos egzistencijai.

Šioje forumo dalyje diskutuosime svarbiais švietimo bendruomenės susikalbėjimo klausimais. Geresnė ugdymo kokybė (švietimo formuotojų, mokyklų steigėjų ir mokyklos bendruomenės polilogas) – realybė ar madingi žodžiai? Mokyklos atvirumas: ar galime mokytis su kitais ir iš kitų? Kas trukdo pasitikėti vieniems kitais, kad tikrai susikalbėtume?

Diskusijoje dalyvaus Šiaulių r. Aukštelkės pagrindinės mokyklos direktorius Vaidas Bacys, švietimo ekspertas dr. Aurimas M. Juozaitis, Prienų r. švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas, UAB „Tavo mokykla“ produktų vystymo vadovas Darius Ratkevičius. Diskusiją moderuos žurnalistas Aurimas Perednis.