Jungtinė aplinkos inžinerijos laboratorija („Litexpo“ kieme)

Laikas Aplinkos kontrolės mobilioji laboratorijaEismo saugumo priemonių bandymo stendai
10.00Aplinkos kontrolės mobilioji laboratorija
10.00–17.00 val.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Eismo saugumo priemonių bandymo stendai
10.00–17.00 val.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00

 

Renginiai

Pažymos dėl dalyvavimo parodoje bus išduodamos tiems parodos lankytojams, kurie turi vartotojo paskyrą informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“.
Laikas Idėjų klasė (4 salė)
10.00„AHHAA“ mokslo šou
10.00–10.45 val.
Mokslo centras „AHHAA“
11.00Ateities profesijos. Už ką vėliau vaikai dėkos mokytojams?
11.00–11.45 val.
UAB „Šviesa“
12.00Priešmokyklinio ugdymo galimybės. Mokslo knyga „Katino dienos"
12.00–12.45 val.
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
13.00STEM vaidmuo ugdant ateities specialistus, remiantis „Newton“ koncepcija
13.00–13.45 val.
First Scandinavia Partners
14.00Kalbėjimo anglų kalba gudrybės, kaip sėkmingai jų išmokti
14.00–14.45 val.
Britų Taryba
15.00Lietuvių kalba šiuolaikiniam vaikui – ar susikalbėsime?
15.00–16.30 val.
UAB „Šviesa“
16.00
17.00„AHHAA“ mokslo šou
17.00–17.45 val.
Mokslo centras „AHHAA“

 

Atradimų laboratorijos (3 salė)

Laikas Menų laboratorijaKnygų salaRobotikos laboratorijaGamtamokslinė laboratorijaIdomioji inžinerijaMatematikos laboratorijaGamtos ir meno simbiozėMažųjų laboratorija
10.00Gamtos ir meno diagnostika ir gydymas
10.00–11.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Komiksų centras
10.00–11.30 val.
Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Robotikos technologijų laboratorija
10.00–11.30 val.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Registracija baigta.
Mus supančios medžiagos ir jų savybės
10.00–10.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija

Registracija baigta.
Mechatronika
10.00–11.30 val.
Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
3D matematika
10.00–10.45 val.
Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka kartu su „Rožyno“ progimnazija

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
10.00–11.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Smagūs eksperimentai kiekvienam metų laikui
10.00–10.45 val.
UAB „Šviesa“ ir VŠĮ „Šiaurės licėjus“

Registracija baigta.
11.00Mus supančios medžiagos ir jų savybės
11.00–11.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija

Registracija baigta.
3D matematika
11.00–11.45 val.
Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka kartu su „Rožyno“ progimnazija

Registracija baigta.
Smagūs eksperimentai kiekvienam metų laikui
11.00–11.45 val.
UAB „Šviesa“ ir VŠĮ „Šiaurės licėjus“

Registracija baigta.
12.00Gamtos ir meno diagnostika ir gydymas
12.00–13.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Komiksų centras
12.00–13.30 val.
Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Robotikos technologijų laboratorija
12.00–13.30 val.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Registracija baigta.
Mus supančios medžiagos ir jų savybės
12.00–12.45 val.
UAB „Šviesa“ kartu su Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija

Registracija baigta.
Mechatronika
12.00–13.30 val.
Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Matematika ir menas
12.00–13.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
12.00–13.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Šviesos ir spalvų paslaptys
12.00–12.45 val.
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija

Registracija baigta.
13.00Elementariųjų dalelių identifikavimas
13.00–13.45 val.
VŠĮ „Saulės“ privati gimnazija ir VU TFAI

Registracija baigta.
Šviesos ir spalvų paslaptys
13.00–13.45 val.
Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija

Registracija baigta.
14.00Gamtos ir meno diagnostika ir gydymas
14.00–15.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Kalėdinės puošmenos
14.00–14.45 val.
Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija

Registracija baigta.
Robotikos technologijų laboratorija
14.00–15.30 val.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Registracija baigta.
Elementariųjų dalelių identifikavimas
14.00–14.45 val.
VŠĮ „Saulės“ privati gimnazija ir VU TFAI

Registracija baigta.
Įdomioji inžinerija
14.00–15.30 val.
VšĮ „Kauno technikos kolegija“ kartu su UAB „Baltec CNC Technologies“

Registracija baigta.
Matematika ir menas
14.00–15.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
Gamtos ir meno simbiozė
14.00–15.30 val.
Lietuvos muziejų asociacija

Registracija baigta.
LEGO „Mindstoms Education EV3“ – robotika pradedantiesiems
14.00–14.45 val.
Utenos rajono savivaldybės A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

Registracija baigta.
15.00Kalėdinės puošmenos
15.00–15.45 val.
Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija

Registracija baigta.
Kamera obscura – tamsioji kamera
15.00–15.45 val.
Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija kartu su Lietuvos dailės muziejaus Meno pažinimo centru

Registracija baigta.
Socialinių gebėjimų ugdymas moderniųjų technologijų pagalba
15.00–15.45 val.
Utenos rajono savivaldybės A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka

Registracija baigta.