Idėjų mugė pradinių klasių mokytojams

Vilniaus inžinerijos licėjaus pedagogai ir Japoko komanda siūlo idėjų mugę. Joje supažinsite su ugdančiaisiais ir kūrybinį mąstymą lavinančiais konstruktoriais iš Japonijos „LaQ“. Galėsite išbandyti konstruktorius, atrasti jų privalumus, pamatyti kūrybinius rezultatus ir įvertinti jų didžiulę naudą ugdymo procese. Užsiėmimuose bus pasakojama ir demonstruojama, kokioms vaikų kompetencijoms ugdyti ir kokių žinių praktiniam įtvirtinimui Vilniaus inžinerijos licėjaus pedagogai naudoja „LaQ“ detales, kurdami „Mokyklą be sienų“. Per dirbtuves bus demonstruojama, kaip „LaQ“ konstruktoriai naudojami atliekant komandines ir individualias užduotis, kaip tai tampriai siejasi su produktyviu ir daugialypiu vaikų lavinimu. Svarbu pažymėti, kad „LaQ“ konstruktoriai yra žaislai, suartinantys žmones, padedantys vaikams ir tėvams artimiau bendrauti, dalytis idėjomis. Jie skatina ne tik drauge leisti laiką bendraujant, tačiau tai daryti produktyviai, kūrybiškai ir siekiant bendrų rezultatų.

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai): , , ()
Tikslinė grupė: ,