Gamtos ir meno simbiozė

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus „Ekologinės keramikos laboratorijoje“ užsiimsite inovatyvia ekokeramika: iš molio ir sėklų mišinio nulipdysite įvairius dirbinius, skirtus laistyti vandeniu, kad po tam tikro laiko iš sėklų išdygtų augalai.
Vytauto Kasiulio dailės muziejus siūlo susipažinti su marginimo būdais, stebėti spalvų pokyčius, atpažinti skirtingus atspalvius, laisvai ir spontaniškai vaizduoti realias gamtines formas, atrasti naujas jų savybes ir pritaikymo būdus, stebėti ir atpažinti žinomus augalus.
Žemaičių muziejus „Alka“ kviečia pasinerti į veiklą „Gamtos ornamentų piešimas ant stiklo“. Susipažinsite su muziejuje saugomais eksponatais iš stiklo ir krištolo, piešinių ornamentika, pažinsite ir stiklą kaip kūrybos priemonę. Praktiškai išbandysite stiklo dekoravimo būdus, susikursite po meno dirbinį.
Palangos gintaro muziejus veikloje „Nuo gintaro miško link spalvingos mozaikos“ susipažinsite su pajūryje randamomis gamtinėmis medžiagomis, išmoksite atpažinti gintarą ir atskirti jį nuo padirbinių. Atlikdami bandymus suprasite gintaro kilmę, susipažinsite su jo savybėmis. Susikursite po miniatiūrą ir dekoruosite ją gintaru.
Laikrodžių muziejus kviečia į netikėtas dangaus meno studijas „Savęs paieškos žvaigždynuose“. Dirbdami su planšetėmis, kurios leis pakeliauti po Visatą, naudojantis specialiai sukurta programėle, susipažinsite su zodiako žvaigždynais ir jų kilme.

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje . Įsiminti nuorodą.