Pažįstu pasaulį tyrinėdamas: koks nuostabus gamtos pasaulis

Stebėjimas ir tyrimai – specifiniai pasaulio pažinimo metodai, padedantys atskleisti gamtos paslaptis. Tik ar deramai juos išnaudojame? Ar visada mokymasis atrandant  ugdo gamtamokslinį mąstymą? Ši akademinė valanda skirta tam, kad įsivertintume, ar teisingai mokinius vedame gamtos pažinimo keliu, ar pakankamai jie tyrinėja ir atranda. Renginyje aptarsime,  kaip buitinius samprotavimus paversti gamtamokslinėmis tiesomis. Pasisemsite idėjų, kaip mokymui dažniau naudoti gamtinę aplinką ir natūralius jos objektus.

Renginyje  ne tik diskutuosime apie  gyvąją ir negyvąją gamtą, bet ir atliksime tiriamuosius darbus: tyrinėsime dirvožemį, mikroskopuosime, aiškinsimės, kuo ypatingas vienas ar kitas augalas.

Renginio lektorė: Rita Makarskaitė-Petkevičienė (Lietuvos edukologijos universitetas).

Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai):