Pokalbiai apie vaikus

Lapkričio 25 d. parodos „Mokykla 2017“ Atvirų diskusijų erdvėje „Reach for Change“ ir Ugdymo plėtotės centras inicijuoja diskusijas budriesiems. Tiems, kuriems rūpi, kuo gyvena mokiniai ir mokytojai; tiems, kurie ieško Lietuvos švietimui reikalingų inovacijų.

Kviečiame į atvirą prasmingų pokalbių erdvę, kur penkiose grupelėse bus diskutuojama mokyklai aktualiomis temomis. Pristatymų ir pranešimų nebus: mes jums pasiūlysime temas, o jūs mums – savo įžvalgas ir mintis.

Kaip ugdyti vaiko empatiją? Mūsų klasėje užsienietis! Ką daryti? Ką reikėtų daryti, kad vaikai norėtų valgyti sveikiau? Ką daryti, kad vaikai mokyklose būtų laimingesni? Kaip paskatinti vaikus savanoriškai veiklai? Kaip mokyti vaikus socialinio verslumo?

Turite ką pasakyti? O gal norėtumėte paklausyti? Nedvejokite, užsukite – bus įdomu!