Renginiai

Mokytojai, norintys gauti pažymas už dalyvavimą parodoje, parodos darbo metu turi atvykti į vieną iš trijų registracijos punktų ir pasiimti parodos dalyvio kodą. Informacija apie pažymas.
LaikasGeros mokyklos erdvė (5.1 salė)Švietimo politikos erdvė (5.2 salė)Mažoji klasė (5.5 salė)Idėjų klasė (4 salė)Atvirų diskusijų erdvė (3 salės balkonas)Didaktikos klasė (3.1 salė)Sprendimų klasė (3.2 salė)Žalieji sėdmaišiai (3 salė)Mokytojų kambarys (3 salė)Renginių scena (3 salės foje)Centriniai rūmai (1.1. salė)
10.00  Elektroninis vadovėlis – ar mūsų švietimo sistema tam pasiruošusi?
10.00–10.45 val.
UAB „TAMO grupė“
  Edukacija lauke: veiklos idėjos
10.00–10.45 val.
Šiaurės licėjus
Geresnio ir saugesnio interneto kūrimo patirtis mokyklos bendruomenei
10.00–10.45 val.
Švietimo informacinių technologijų centras
 Susitikimas su Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų 2017 nominantu informacinių technologijų mokytoju Dariumi Bakšiu
10.00–10.45 val.
Ugdymo plėtotės centras
Makiažas mokykloje pagal „Grimo akademija"
10.00–10.45 val.
Grimo akademija
Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ apdovanojimų šventė
10.00–11.30 val.
     
     
     
     
     
Rankų šešėlių teatro „Budrugana Lietuva” spektaklis „Keturi metų laikai”
10.30–11.15 val.
Budrugana Lietuva
    
    
    
    
    
    
11.00Kaip mokykloje nuosekliai plėtoti socialinį ir emocinį ugdymą?
11.00–12.30 val.
Socialinio ir emocinio ugdymo institutas
Nuotolinio ugdymo platforma „Ateities inžinerija“ – naujos galimybės mokyklai
11.00–11.45 val.
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kas bendra tarp robotų, integruoto ugdymo ir vaivorykštės?
11.00–11.45 val.
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
Pokalbiai apie mokyklą
11.00–11.45 val.
Reach for Change Lietuva, Ugdymo plėtotės centras
Patirk Vilnių
11.00–12.30 val.
Vilniaus Švietimo pažangos centras
Konkursai jauniesiems tyrėjams. Kodėl verta dalyvauti?
11.00–11.45 val.
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
Apie mokyklą su žinomais žmonėmis. Dalyvauja aktorius ir režisierius Paulius Tamolė
11.00–11.30 val.
Švietimo ir mokslo ministerija
 Mokslo šou „Aha, Fizika!”
11.00–11.45 val.
AHHAA mokslo centras
 
 
 
 
 
   
   
   
   
   
   
12.00Alfredas Bumblauskas: istorija vaiko akimis
12.00–12.45 val.
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
IELTS kalbėjimo dalis: kaip sėkmingai išlaikyti
12.00–12.45 val.
Britų Taryba
Mokymasis per judesį
12.00–12.45 val.
UAB „Lantelis“
Pokalbiai apie vaikus
12.00–12.45 val.
Reach for Change Lietuva, Ugdymo plėtotės centras
Tėvų ir mokytojų partnerystė ugdant vaikus
12.00–13.30 val.
Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra
Apie mokyklą su žinomais žmonėmis. Dalyvauja žurnalistė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė
12.00–12.30 val.
Švietimo ir mokslo ministerija
Susitikimas su Inovatyviausių mokytojų apdovanojimų 2017 nominantu istorijos mokytoju Daliumi Miknevičiumi
12.00–12.45 val.
Ugdymo plėtotės centras
  
  
  
  
  
  
   
   
   
   
   
   
13.00Ko galime pasimokyti iš pažangiausių švietimo sistemų?
13.00–14.30 val.
Britų Taryba, Ugdymo plėtotės centras
Kūrybingumo ir kritinio mąstymo ugdymas. Kas naujo?
13.00–13.45 val.
Švietimo ir mokslo ministerija
Kas slypi žodyje „žaidimas“?
13.00–13.45 val.
Vilniaus tarptautinė mokykla
Edukacinis kino seansas: filmų peržiūra ir susitikimas su kūrėjais
13.00–14.30 val.
Kino pavasaris
Pokalbiai apie inovacijas švietime
13.00–13.45 val.
Reach for Change Lietuva, Ugdymo plėtotės centras
Kaip mokyti muzikos, kad būtų įdomu?
13.00–13.45 val.
Pasvalio Petro Vileišio gimnazija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija
Apie mokyklą su žinomais žmonėmis. Dalyvauja renginių organizatorius Jogaila Morkūnas
13.00–13.30 val.
Švietimo ir mokslo ministerija
 Makiažas mokykloje pagal „Grimo akademija"
13.00–13.45 val.
Grimo akademija
 
  
  
  
  
  
   
   
   
   
   
   
14.00Ar vienoje Lietuvoje mes gyvename, arba Kaip skiriasi ugdymosi galimybės periferijoje ir didmiesčiuose?
14.00–14.45 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Diskusija – „Kaip Valstybės gynyba suvokiama mokykloje?“
14.00–15.30 val.
Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie KAM
Pokalbiai apie ugdymo turinį
14.00–14.45 val.
Reach for Change Lietuva, Ugdymo plėtotės centras
Įtraukiojo ugdymo link
14.00–14.45 val.
Renkuosi mokyti!
Pamąstymai apie prevencinę veiklą mokykloje: nuo oficialios statistikos iki realaus gyvenimo
14.00–14.45 val.
Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras
Apie mokyklą su Lietuvos moksleivių sąjungos prezidente Raminta Matulyte
14.00–14.30 val.
Raminta Matulytė
 Mokslo šou „Aha, Fizika!”
14.00–14.45 val.
AHHAA mokslo centras
 
  
  
  
  
  
   
   
   
   
   
   
15.00Kaip, kodėl ir su kuo? TERA patirtis
15.00–15.45 val.
AVAD Baltic, Ugdymo plėtotės centras
Kaip mokytojo emocinis intelektas padeda efektyviai vadovauti klasei?
15.00–16.30 val.
Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultetas
 Pokalbiai apie mokytojus ir tėvus
15.00–15.45 val.
Reach for Change Lietuva, Ugdymo plėtotės centras
(Ne)noriu būti klasės auklėtoja!
15.00–15.45 val.
Radviliškio Lizdeikos gimnazija
Ar atpažįstame vaikų mokymosi potencialą?
15.00–15.45 val.
Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras
    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
16.00     IKT koordinatoriaus vaidmuo geroje mokykloje. Ką tai galėtų reikšti?
16.00–16.45 val.
Švietimo informacinių technologijų centras
    
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

 

Atradimų laboratorijos (3 salė)

LaikasAHHAA laboratorijaŽiogelio laboratorijaIšmaniųjų namų laboratorijaŽemynos laboratorijaMažųjų laboratorijaGamtamokslinių tyrimų laboratorijaKatino Molio laboratorijaMenų ir architektūros laboratorija
10.00Muilo laboratorija
10.00–10.45 val.
AHHAA mokslo centras

Registracija baigta.
Spalvoti atradimai
10.00–10.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Išmaniųjų namų sistemos: veikimo principai, galimybės ir ateitis
10.00–11.30 val.
Klaipėdos universitetas

Registracija baigta.
Žemės riešuto galia
10.00–11.30 val.
Vilniaus Žemynos gimnazija

Registracija baigta.
Smagus ir inovatyvus konstravimas
10.00–10.45 val.
Vilniaus inžinerijos licėjus

Registracija baigta.
Gamtos tyrimai
10.00–10.45 val.
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Katino Molio chemijos eksperimentai
10.00–11.30 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.
Linija, taškas, dėmė
10.00–10.45 val.
Vilniaus Žvėryno gimnazija

Registracija baigta.
11.00Kopūstų chemija
11.00–11.45 val.
AHHAA mokslo centras

Registracija baigta.
Spalvoti atradimai
11.00–11.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Smagus ir inovatyvus konstravimas
11.00–11.45 val.
Vilniaus inžinerijos licėjus

Registracija baigta.
Gamtos tyrimai
11.00–11.45 val.
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Linija, taškas, dėmė
11.00–11.45 val.
Vilniaus Žvėryno gimnazija

Registracija baigta.
12.00Kofeino kristalai
12.00–12.45 val.
AHHAA mokslo centras

Registracija baigta.
Spalvoti atradimai
12.00–12.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Išmaniųjų namų sistemos: veikimo principai, galimybės ir ateitis
12.00–13.30 val.
Klaipėdos universitetas

Registracija baigta.
Žemės riešuto galia
12.00–13.30 val.
Vilniaus Žemynos gimnazija

Registracija baigta.
Atrask linksmąją matematiką
12.00–12.45 val.
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Registracija baigta.
Debesų kamera – pasidaryk pats
12.00–13.30 val.
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Registracija baigta.
Katino Molio chemijos eksperimentai
12.00–13.30 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.
Sukurk ateities klasę už mokyklos ribų
12.00–13.30 val.
Všį „Edukacinės dirbtuvės“

Registracija baigta.
13.00Plaučių ir širdies tyrimas
13.00–13.45 val.
AHHAA mokslo centras

Registracija baigta.
Spalvoti atradimai
13.00–13.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
„Blue-Bot“ robotukai ieško lobio
13.00–13.45 val.
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Registracija baigta.
14.00Muilo laboratorija
14.00–14.45 val.
AHHAA mokslo centras

Registracija baigta.
Spalvoti atradimai
14.00–14.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Išmaniųjų namų sistemos: veikimo principai, galimybės ir ateitis
14.00–15.30 val.
Klaipėdos universitetas

Registracija baigta.
Plazmolizė
14.00–15.30 val.
Vilniaus Žemynos gimnazija

Registracija baigta.
Kūrybiškas matematikos mokymas integruojant informatiką
14.00–14.45 val.
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Registracija baigta.
Debesų kamera – pasidaryk pats
14.00–15.30 val.
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Registracija baigta.
Katino Molio chemijos eksperimentai
14.00–15.30 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.
Kinas vietoj vadovėlio
14.00–14.45 val.
Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos

Registracija baigta.
15.00Kopūstų chemija
15.00–15.45 val.
AHHAA mokslo centras

Registracija baigta.
Vaikų kūrybiškumo ir tyrinėjimo gebėjimų ugdymas
15.00–15.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Kūrybiškas matematikos mokymas integruojant informatiką
15.00–15.45 val.
Klaipėdos Gedminų progimnazija

Registracija baigta.
Kinas vietoj vadovėlio
15.00–15.45 val.
Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos

Registracija baigta.