Ko reikia, kad drąsios idėjos virstų jaunimo verslu?

Šiuolaikinis pasaulis tikisi drąsių, kūrybingų, nestandartiškai veikiančių ir mąstančių žmonių. Kaip idėjas paversti realybe, ko reikia, kad kur kas didesnė dalis idėjų, virstų naujovėmis? Kokia patirtis dar mokyklos suole skatina analizuoti, stebėti ir suvokti, kaip keičiasi visuomenė, žmonių poreikiai, kokios technologijos atsiranda ir kaip jos leidžia mums keisti savo gyvenimą?

Atsakymų į šiuos ir kitus klausimus ieškosime su šeimos įmonių vadove Odeta Bložiene, Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos mokiniu, verslininku Titu Jurkoniu ir  Lietuvos Respublikos ūkio viceministru Mariumi Skuodžiu. Diskusijoje taip pat dalyvaus „MK Drama Queen“ įkūrėjos Monika Paulikaitė ir Kotryna Armonaitė.

Moderatorius: Andrius Kontrimavičius, Junior Achievement valdybos narys, Digitouch, direktorius.