Ką mūsų vaikai veikia tinkle?

Ką prie išmaniųjų įrenginių ekranų veikia mūsų vaikai? Socialiniai tinklai padeda ar trukdo mokytis? Ar technologijos gali būti pritaikomos ugdymui(si)?  Kaip mokymas(is) vyksta virtualioje aplinkoje? Kaip įtinklintas mokymas(is) padeda ugdyti pažintinius gebėjimus, kūrybiškumą?

Siekdama išsiaiškinti, kaip Lietuvos visuomenė (tėvai ir mokytojai) supranta šiuolaikinių technologijų teikiamas galimybes ir vaikams daromą įtaką, leidykla „Šviesa“ inicijavo ir atliko tyrimą „MokyklaTelefone.lt“.

Aptarti šio tyrimo rezultatus, padiskutuoti iškeltais su šiuolaikinių technologijų naudojimu susijusiais klausimais kviečiamas forumas. Jame savo požiūriu, įžvalgomis, patarimais dalysis mokiniai, tėvai, mokytojai, psichologai.  Kviečiame dalyvauti!

Lektorius/organizatorius (-iai): ,
Ugdymas: