Renginiai

Mokytojai, norintys gauti pažymas už dalyvavimą parodoje, parodos darbo metu turi atvykti į vieną iš trijų registracijos punktų ir pasiimti parodos dalyvio kodą. Informacija apie pažymas.
LaikasAteities mokyklos_erdvė (5.1 salė)Švietimo politikos erdvė (5.2 salė)Mažoji klasė (5.5 salė)Idėjų klasė (4 salė)Didaktikos klasė (3.1 salė)Sprendimų klasė (3.2 salė)Renginių scena (3 salės foje)Centriniai rūmai (1.1. salė)
10.00 Mokytojo karjeros aktualijos ir kaita
10.00–10.45 val.
Švietimo ir mokslo ministerija
Kodėl nereikia idealizuoti Suomijos švietimo sistemos ir ko visgi galime iš jų pasimokyti?
10.00–10.45 val.
UAB „Delfi“
Efektyvūs patirtinio ugdymo įrankiai klasės auklėtojui pagal Whatansu
10.00–10.45 val.
VšĮ „Bundam“
 SELFIE: kaip įsivertinti mokyklos skaitmeninę kompetenciją?
10.00–10.45 val.
Švietimo informacinių technologijų centras
Užburiantis šiuolaikinių šokių kolektyvo „Gama“ pasirodymas
10.00–10.30 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Informatikos ir informatinio mąstymo 2018 m. konkurso „Bebras“ geriausiųjų apdovanojimų šventė
10.00–12.30 val.
Ugdymo plėtotės centras, Vilniaus universitetas
  
  
  
  
  
Tai či mankšta mažam ir dideliam
10.30–11.00 val.
Ugdymo plėtotės centras
  
  
  
  
  
  
11.00Mini vaidinimas „Kitoks vaikas klasėje“
11.00–11.45 val.
Ugdymo plėtotės centras
Paauglystės laikotarpio ypatumai ir iššūkiai (Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrosios programos kontekste)
11.00–11.45 val.
Švietimo ir mokslo ministerija
Sėkminga SUP vaikų integracija mokykloje – „MOKYKLOS LINK“ patirtis
11.00–11.45 val.
UAB „Menar“
Istorijos mokymas: kaip sudominti mokinius Lietuvos praeitimi?
11.00–11.45 val.
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
Ką duoda mokyklų konsultavimas?
11.00–11.45 val.
Ugdymo plėtotės centras
Mitai apie pretendentų į švietimo įstaigų vadovus kompetencijų vertinimą
11.00–11.45 val.
Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra
Kūrybiškumas. Kodėl ateityje jis taps svarbiausia kompetencija?
11.00–11.45 val.
Projektas „būsiu_“
12.00Mini vaidinimas „Ultra tėveliai“
12.00–12.45 val.
Ugdymo plėtotės centras
Pedagogų etikos kodekso taikymo mokyklose aktualijos
12.00–12.45 val.
Švietimo ir mokslo ministerija
Ugdymo turinio kaita vidurinėje mokykloje: kokios kaitos norime ir kokios sulauksime?
12.00–12.45 val.
UAB „Baltų lankų vadovėliai“
Kūrybinės dirbtuvės su „Pentel“
12.00–12.45 val.
UAB „Officeday“
Atradau, pabandžiau, dalijuosi
12.00–12.45 val.
Klaipėdos Gabijos progimnazija
Koks technologijų poveikis vaikams, jaunimui ir visuomenei?
12.00–12.45 val.
Švietimo informacinių technologijų centras
N2 mokslo šturmas
12.00–12.45 val.
Pijus Vaškevičius
 
 
 
 
 
 
13.00Ką mūsų vaikai veikia tinkle?
13.00–13.45 val.
UAB „Šviesa“, Ugdymo plėtotės centras
 Praktinis užsiėmimas. Vaikų, turinčių sensorinės integracijos sutrikimų, ugdymo gairės
13.00–13.45 val.
Šiaulių universitetas
Naujos kartos mokytojas. Koks jis?
13.00–13.45 val.
Vytauto Didžiojo universitetas
Drausminimo evoliucija
13.00–14.30 val.
Panevėžio „Vyturio“ progimnazija
Ugdyti naujai: STEAM ugdymo perspektyvos, priemonės ir metodai
13.00–13.45 val.
Švietimo aprūpinimo centras
Užburiantis šiuolaikinių šokių kolektyvo „Gama“ pasirodymas
13.00–13.30 val.
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
 
  
  
  
  
  
   
   
   
   
   
   
14.00 Kelionė informatikos labirintais ne tik pradinukams
14.00–15.30 val.
Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras
IELTS rašymo egzaminas: kaip sėkmingai išlaikyti?
14.00–14.45 val.
Britų Taryba
Solidworks projektavimas kuriant ir griaunant 3D spausdintuvais
14.00–14.45 val.
VšĮ „Robotikos mokykla“
Kinestetiniai mokymo(si) metodai
14.00–14.45 val.
Šilutės Pamario pagrindinė mokykla
N2 mokslo šturmas
14.00–14.45 val.
Pijus Vaškevičius
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
15.00   Inovatyvus mokytojas – iššūkis ar kasdienybė?
15.00–15.45 val.
Ugdymo plėtotės centras
Kaip mokykloje mylėti visus vaikus?
15.00–15.45 val.
Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra
  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 

Atradimų laboratorijos (3 salė)

LaikasKonstravimo laboratorijaGamtos reiškinių laboratorijaMokytojų laboratorijaGamtamokslinės virtuvės laboratorijaKūrybinė laboratorijaSTEAM laboratorijaSpalvota laboratorijaKatino Molio laboratorija
10.00Tirdamas konstruoju
10.00–10.45 val.
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Gyvenimas negyvenamoje saloje: ar tai įmanoma?
10.00–10.45 val.
Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla

Registracija baigta.
Medijų mokykla
10.00–11.30 val.
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

Registracija baigta.
Gilių karas ir kaštonų mūšis
10.00–10.45 val.
Vilniaus Žemynos gimnazija

Registracija baigta.
Ritmas šrifto kompozicijose
10.00–10.45 val.
Vilniaus Žvėryno gimnazija

Registracija baigta.
Elektronų kelionė per „žalią pievą auksiniu keliu“
10.00–11.30 val.
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Registracija baigta.
Vaivorykštė ant tavo stalo
10.00–10.45 val.
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Cukraus piramidė
10.00–10.45 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.
11.00Tirdamas konstruoju
11.00–11.45 val.
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Gyvenimas negyvenamoje saloje: ar tai įmanoma?
11.00–11.45 val.
Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla

Registracija baigta.
Gilių karas ir kaštonų mūšis
11.00–11.45 val.
Vilniaus Žemynos gimnazija

Registracija baigta.
Ritmas šrifto kompozicijose
11.00–11.45 val.
Vilniaus Žvėryno gimnazija

Registracija baigta.
Žiogelio ir tetos Molės spalvotos paslaptys
11.00–11.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Sugeria ar tirpsta?
11.00–11.45 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.
12.00Tirdamas konstruoju
12.00–12.45 val.
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Pagauk tornadą!
12.00–12.45 val.
Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Savivaldis ir personalizuotas mokymasis pamokoje
12.00–12.45 val.
Šiaulių universitetas

Registracija baigta.
Šilta–šalta
12.00–13.30 val.
Vilniaus Žemynos gimnazija

Registracija baigta.
Medijų mokykla
12.00–12.45 val.
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

Registracija baigta.
Elektronų kelionė per „žalią pievą auksiniu keliu“
12.00–13.30 val.
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

Registracija baigta.
Žiogelio ir tetos Molės spalvotos paslaptys
12.00–12.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Cukraus piramidė
12.00–12.45 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.
13.00Sukurk knygos pristatymą su papildyta virtualia realybe
13.00–13.45 val.
Šiaulių Ragainės progimnazija ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Registracija baigta.
Pagauk tornadą!
13.00–13.45 val.
Kauno jėzuitų gimnazija

Registracija baigta.
Savivaldis ir personalizuotas mokymasis pamokoje
13.00–13.45 val.
Šiaulių universitetas

Registracija baigta.
Medijų mokykla
13.00–13.45 val.
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija

Registracija baigta.
Žiogelio ir tetos Molės spalvotos paslaptys
13.00–13.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Sugeria ar tirpsta?
13.00–13.45 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.
14.00Matuojam, skaičiuojam ir susimąstom
14.00–14.45 val.
Kauno Prano Daunio ugdymo centras

Registracija baigta.
Jaunųjų „vulkanologų“ tyrimai
14.00–14.45 val.
Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Kūrybinis problemų sprendimas taikant LEGO® Serious Play® metodiką
14.00–15.30 val.
VŠĮ EDUPLIUS

Registracija baigta.
Šilta–šalta
14.00–15.30 val.
Vilniaus Žemynos gimnazija

Registracija baigta.
Kūrybos džiaugsmas
14.00–14.45 val.
Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
„Išsigandusių“ elektronų pėdsakais
14.00–15.30 val.
Kauno „Santaros“ gimnazija

Registracija baigta.
Žiogelio ir tetos Molės spalvotos paslaptys
14.00–14.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Cukraus piramidė
14.00–14.45 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.
15.00Matuojam, skaičiuojam ir susimąstom
15.00–15.45 val.
Kauno Prano Daunio ugdymo centras

Registracija baigta.
Jaunųjų „vulkanologų“ tyrimai
15.00–15.45 val.
Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Kūrybos džiaugsmas
15.00–15.45 val.
Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla

Registracija baigta.
Žiogelio ir tetos Molės spalvotos paslaptys
15.00–15.45 val.
Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“

Registracija baigta.
Sugeria ar tirpsta?
15.00–15.45 val.
Šiaulių Didždvario gimnazija

Registracija baigta.