Kaip mokykloje mylėti visus vaikus?

Kalbėsime apie įtraukiojo ugdymo įgyvendinimo galimybes (paskatas) mokykloje bendradarbiaujant įvairiems dalininkams (mokytojams, mokiniams, jų tėvams, mokyklos administracijai). Jie dalysis patirtimi, kaip pavyksta bendradarbiauti, visai mokyklos bendruomenei laikytis interakcijos – mokyklos bendruomenės narių tarpusavio sąveikos, supratimo ir grįžtamojo ryšio, siekiant kiekvieno mokinio asmeninės pažangos.

Diskusijoje dalyvauja Kauno Kovo 11-osios gimnazijos komanda: Stanislovas Milašius, gimnazijos direktorius, Laima Lukšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Dalia Varnaitė, mokytoja, Deimantė Džankaitytė, mokytojo padėjėja, tėvų atstovė, Jolita Ramanauskienė, mokytoja metodininkė, Dovilė Spudytė, mokinių savivaldos prezidentė.