Sėkminga SUP vaikų integracija mokykloje – „MOKYKLOS LINK“ patirtis

Pranešime aptarsime, kokie yra pagrindiniai pasiruošimo mokyklai aspektai. Pateiksime pavyzdžių, kas padeda vaikams, turintiems specialiųjų ugdymo poreikių, sėkmingai adaptuotis bendrojo lavinimo mokykloje.

„Kitokio“ vaiko atėjimas į mokyklą dažnai yra didžiulis iššūkis visiems – tiek mokytojai, tiek klasei, tiek pačiam vaikui ir jo šeimai. Visi susiduria su vienokiais ar kitokiais sunkumais. „MOKYKLOS LINK“ projektas kaip tik ir skirtas padėti vaikams su specialiaisiais poreikiais įgyti pagrindinių įgūdžių, reikalingų sėkmingam mokymuisi. Pranešime pristatysime pavyzdžių iš savo praktikos, kokie metodai padeda vaikams kontroliuoti savo elgesį, emocijas, ramiai išbūti pamokoje. Net jei vaikas turi specialiųjų poreikių, bet išmoksta tinkamo elgesio klasėje, jis gali sklandžiai eiti žinių keliu. Jeigu „MOKYKLOS LINK“ mokinukai gali sėkmingai mokytis – gali bet kas, turintis specialiųjų poreikių.

Lektorius/organizatorius (-iai): ()
Ugdymas: