Kūrybos džiaugsmas

Tikriausiai visi žinote, kad pelėda – miško paukštis, simbolizuojantis mokslą ir žinias. Norite tokio suvenyro? Ateikite pas mus. Mūsų dirbtuvėje nusilipdysite pelėdą iš molio, pritvirtinsite įvairių smulkių papuošimų, detalių, išlyginsite, papuošite raižymo, įspaudavimo ir kitais būdais. Molio pelėdą parsinešite namo. Susipažinsite su įvairiomis molio savybėmis. Taip pat turėsite galimybę žiesti žiedimo ratu, pasidaryti molio puodynę. Molis yra natūrali statybinė medžiaga, naudojama vidinei sienų apdailai. Dėl šios medžiagos ekologinių savybių ir kokybės, žmonės vis dažniau renkasi sveiką aplinką namuose kuriančius produktus. Įdomios ir sudėtingos technologijos, plačios meninės raiškos galimybės keramikos meną daro aktualų ir šiandien.