Ugdymo turinio kaita vidurinėje mokykloje: kokios kaitos norime ir kokios sulauksime?

Renginys skirtas aptarti, kokios ugdymo kaitos vidurinėje mokykloje norėtume. Diskusijoje kelsime šiuos klausimus: kokia ugdymo turinio kaita atrodytų reikalinga žvelgiant iš edukologų, mokytojų, mokinių, leidėjų perspektyvos? Kokias švietimo problemas tikimasi išspęsti įgyvendinant ugdymo turinio pakeitimus? Ar švietimo bendruomenė sulaukia pakankamai informacijos apie kaitos kryptis? Ar ugdymo kaitos kūrėjai numatę pakankamai laiko programos įgyvendinimui? Ar galima tikėtis tarpdalykinės integracijos, dermės tarp disciplinų? Ir kt.

Lektoriai: doc. dr. Rimantas Vaitkus, Nijolė Toleikytė, Algis Bitautas, Ramunė Žilionytė, dr. Saulius Žukas

Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas: