Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ apdovanojimų šventė

Jau tryliktą kartą Lietuvoje informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ kvietė 3–12 kl. mokinius išmėginti savo jėgas sprendžiant įdomius uždavinius. Šie žaismingai ir suprantamai formuluojami uždaviniai apima visas svarbiausias informatikos sritis, parodo jų dermę su kitais mokslais.

Geriausiai uždavinius išsprendę mokiniai bus apdovanoti šioje šventėje – jiems bus įteikti „Bebro“ diplomai ar pagyrimo raštai, o vėliau mokiniai ir mokytojai galės dalyvauti kituose parodos „Mokykla 2016“ renginiuose. Siekdami paskatinti pradinių klasių mokinių dalyvavimą „Bebro“ konkurse, daugiau kaip 100 pradinukus įtraukusių mokyklų padovanosime „Bebro“ žaidimo kortelių rinkinius. Šiais rinkiniais, tik kito lygio, bus apdovanotos ir aktyviausios vyresniųjų klasių mokyklos.