Kitokia metodinė veikla

Renginyje savivaldybių švietimo padalinių atstovai dalysis patirtimi, kaip inicijuoti vienos svarbiausių mokytojo profesinio augimo sričių – metodinės veiklos – pokyčius. Tauragės rajono savivaldybė šiemet pristatė naują ir kartu su rajono mokyklų atstovais subrandintą rajono metodinės veiklos viziją. Šiaulių rajono savivaldybė pasidalys bendradarbiavimo su mokyklomis tobulinant pamokos vadybą patirtimi. Kauno „Nemuno“ mokyklos-daugiafunkcio centro atstovai patars, kaip užtikrinti ugdymo proceso tobulinimą tose mokyklose, kuriose nedidelis mokinių skaičius ir daug jos mokytojų priversti dirbti keliose mokykloje. Jie papasakos apie ugdymo tobulinimo komandas ir metodinės veiklos organizavimą mažomis grupėmis.

Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas: ,