Mokymosi priemonių evoliucija. Virtualiosios aplinkos „Eduka“ galimybės

„Šviesa“ pristatys ir kvies aptarti, kokias naujas galimybes atveria šiuolaikinė virtualioji mokymo ir mokymosi aplinka. Dėmesys bus skiriamas dviem ir kartu, ir atskirai galinčioms veikti sistemoms. Tai „EDUKA dienynas“ ir „EDUKA klasė“, padedantys spręsti iššūkius, su kuriais susiduria mokytojai ir vaikai.

Elektroniniai dienynai jau baigia pakeisti pažymių knygeles, tačiau atsižvelgiant į naujus vaikų, tėvų ir mokytojų poreikius keičiasi ir technologinės programos. Šiais metais pristatomas naujas elektroninis  „EDUKA dienynas“, kviečiantis kiek kitaip pažvelgti į mokinių vertinimą ir suteikti jam daugiau lankstumo bei individualumo. Apie šiame kontekste besikeičiančias elektroninio dienyno funkcijas ir jų taikymą bus pasakojama pasitelkiant dienyno aplinkos demonstraciją, pavyzdžius ir išbandžiusių dienyną vartotojų patarimus.

Tuo tarpu „EDUKA klasės“ aplinka kviečia naujai pažvelgti į mokymosi organizavimą ir kuprinėse nebesinešioti vadovėlių – elektroninės jų versijos moksleiviams bus pasiekiamos kompiuteryje. Apie virtualiosios klasės galimybes, individualias užduotis ir daugelį kitų mokytojų darbą lengvinančių sprendimų papasakos su šia platforma dirbantys pedagogai.

Daugiau informacijos norintiems dalyvauti.

Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai): , ()
Ugdymas:
Tikslinė grupė: , ,