Ateities profesijos. Už ką vėliau vaikai dėkos mokytojams?

Leidykla „Šviesa“ kviečia į  diskusiją su ateitį kuriančių įmonių atstovais apie augančią kartą ir apie tai, kaip būsimus darbuotojus ugdyti šiandien.

Vienas didžiausių šiuolaikinio švietimo iššūkių – parengti vaikus ateities profesijoms, kurios šiandien dar net neegzistuoja. Greitai besikeičiančiame socialiniame kontekste ryškėja svarbiausi įgūdžiai, kurių  profesinėje veikloje prireiks po 10–20 metų.

„Šviesos“ leidybos vadovė pristatys įdomius faktus ir statistiką bei pakvies apžvelgti pokyčius. Diskusijos dalyviai – inovatyvių įmonių atstovai – papasakos apie profesijas, kurios prieš dešimt ar net mažiau metų dar neegzistavo, ir apie šiandien dirbančius žmones, kurie keičia ateitį.

Svarbus diskusijos akcentas – atkreipti dėmesį į tai, kokį lemiamą vaidmenį žmogaus profesiniame gyvenime ir kelyje į sėkmę vaidina mokytojai mokykloje. Savo srityje vertinamų įmonių atstovai prisimins ir savo mokytojus, o kartu pasidalys patarimais, kokios žinios ir jauno žmogaus bruožai bus patys reikalingiausi.

Daugiau informacijos norintiems dalyvauti.

Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai): ()