Šiuolaikinio mokymosi iššūkiai kalbinio ugdymo kontekste, remiantis Lenkijos ir Estijos patirtimi

Kiekviena švietimo sistema pasižymi savitais švietimo sistemos bruožais, suteikiančiais valstybei išskirtinumo, su kuriuo verta susipažinti. Pasirinkti pažintiniai vizitai į kaimynines šalis, kuriose aukšti mokinių pasiekimai. Vizitų dalyviai pristatys Lenkijos ir Estijos švietimo sistemų ypatumus, ugdymo įstaigų vykdomas kalbinio ugdymo programas ir gerosios praktikos pavyzdžius, papasakos apie kvalifikacijos tobulinimo galimybes, pasidalys mintimis apie stebėtą ugdymo procesą (taikomas inovatyvius mokymo metodus, naudojamas mokymo priemones ir pan.).

Diskusijos moderatorės Ugdymo plėtotės centro metodininkės: Meilė Čeponienė, Danuta Szejnicka, Asta Birgelytė

Lektorius/organizatorius (-iai):
Ugdymas: