Kūrybiškas matematikos mokymas integruojant informatiką

Išbandysite naują mintino skaičiavimo būdą. Išsiaiškinsite, kaip kortelėmis pavaizduoti įvairių skaičių sumą, skaičių seką, atrasite logišką ir praktišką kortelių atvertimo būdą, kad verčiant korteles skaičiai didėtų vienetu. Programuosite „Blue-Bot“ robotukus bitutes. Šie spalvingi, lengvai valdomi ir draugiški robotukai yra puikus įrankis, padedantis jaunesniojo amžiaus vaikams mokytis programuoti, nustatyti seką, skirti kryptis, spręsti problemas ir tiesiog smagiai mokytis! Surasite lobių salą Baltijos jūroje, kurioje tarp salų plaukioja draugiški piratai. Jie yra mažaraščiai ir neturi visų salų žemėlapio, todėl „turistams“ duotame žemėlapyje reikės pažymėti maršrutą, laivus, kuriais galima keliauti toliau. Reikės surasti trumpiausią maršrutą į salą, kurioje paslėptas lobis ir apskaičiuoti atstumą.

Visas išbandytas veiklas galėsite pritaikyti ne tik matematikos pamokose, bet ir lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, muzikos, kūno kultūros ir kitose pamokose. Šios veiklos tinka individualiam, grupiniam darbui ir darbui poromis.

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai): , , ()
Ugdymas:
Tikslinė grupė: