Atradimo džiaugsmas konstruojant su LaQ

Dirbdami su „LaQ“ konstruktoriais, įsitikinsite, kad kūrybiškai konstruojant dirba abu smegenų pusrutuliai. Gausite nemažai praktinių patarimų, kaip įtraukti vaikus į kūrybinį procesą, skatinti jų smalsumą, išmokyti atrasti netikėtus sprendimus ir patirti atradimo džiaugsmą. Išbandysite įrankį, padedantį kartu su vaikais visapusiškai tyrinėti formų, spalvų ir figūrų pasaulius. Atlikdami praktines užduotis, atskleisite konstruktoriaus universalumą ir pritaikomumą nagrinėjant įvairias temas: nuo gamtos pažinimo iki rūšiavimo, tvarkymosi įgūdžių lavinimo, vaikų kūrybiškumo atskleidimo. Vos iš 7 rūšių detalių susidedantis konstruktorius Jūsų rankose atgis netikėčiausiomis formomis ir čia pat transformuosis į fantastiškas figūras – visai kaip ir ugdomų vaikučių rankose.

Registracija baigta.

Lektorius/organizatorius (-iai): ()