„Mokykla 2016“

2016 m. lapkričio 25–26 dienomis vykusioje parodoje „Mokykla 2016“ buvo kalbama apie tai, kas yra GERA MOKYKLA – asmenybės ūgtis, polilogo kultūra ir partnerystė, tyrinėjimas ir kūryba, mokyklos identitetas ir įvairovė.

Antrą kartą parodos metu veikė 8 skirtingų tematikų laboratorijos, skirtos tiriamąjai ir kūrybinei veiklai populiarinti. Taip pat parodą įspūdingais mokslo šou puošė Estijos Tartu AHHAA mokslo centras.

Pirmą kartą:

• Dalyvavo didžiausios pasaulyje dalelių fizikos laboratorijos CERN atstovai, kurie demonstravo garsiojo hadronų greitintuvo interaktyvią instaliaciją!
  • Vyko „Geros mokyklos forumas“ mokyklų vadovams ir administracijų atstovams, savivaldybių švietimo skyrių, švietimo centrų darbuotojams, mokytojams.

Skaičiai: 18 580 lankytojų, 5 700 renginių dalyvių, 180 edukacinių renginių, 107 įmonės ir švietimo įstaigos

Nuotraukų galerija (1)

Nuotraukų galerija (2)

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2016. Įsiminti nuorodą.