Atradimų laboratorijų veiklų organizatorių atranka

2017 m. lapkričio 24–25 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks jau tradicine tapusi paroda Mokykla 2017.

Trečius metus parodoje veiks atradimų laboratorijos. Šiais metais jų tema – mokymasis tyrinėjant.

Atradimų laboratorijų tikslas – įtraukti mokinius į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą; atskleisti mokymosi tyrinėjant praktinio taikymo galimybių įvairovę; parodyti ryšį tarp įvairių mokomųjų dalykų.

Atradimų laboratorijose numatomos 7 erdvės. Bent viena erdvė bus skirta pradinių klasių mokiniams, kitos – 5–8 ir 9–12 klasių mokiniams. Be to, visose erdvėse numatyti praktiniai užsiėmimai mokytojams, mokyklų administracijai, tėvams.

Kviečiame mokyklas, universitetus, muziejus ir bibliotekas, verslo įmones, nevyriausybines organizacijas ir kitus norinčiuosius bei galinčiuosius organizuoti mokinių aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą, praktinius užsiėmimus mokytojams, mokyklų administracijai, tėvams, teikti paraiškas iki rugsėjo 20 d.

Kiekvienoje laboratorijoje bus stalai, kėdės, belaidis internetas, projektorius ir ekranas (vientisa sienelė).

Visi dalyviai, išskyrus bendrojo ugdymo mokyklas, turės susimokėti dalyvavimo mokestį pagal Litexpo pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

Atrenkant dalyvius, pirmenybė teikiama tiems paraiškų teikėjams, kurie siūlo integruotas kelių partnerių (pvz., mokykla, universitetas, muziejus, verslas ir kt.) veiklas ir naujoms veikloms, kurios dar nebuvo vykdomos parodose Mokykla 2015 ir Mokykla 2016.

Jei norite pasiūlyti kelių veiklų ar skirtingoms tikslinėms grupėms skirtas programas, kiekvienai veiklai prašome pildyti atskirą paraišką.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Ugdymo plėtotės centro metodininkę Oną Vaščenkienę elektroniniu paštu Ona.Vascenkiene@upc.smm.lt

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2017. Įsiminti nuorodą.