Pirmoji parodos diena – ateities mokyklą kuriame šiandien!

Penktadienį, lapkričio 23 d., parodoje pradėtos dvi dienas truksiančios diskusijos apie ateities mokyklą. Savivaldybės ir mokyklos dalinosi gerąja patirtimi, mokiniai ir mokytojai plušėjo Atradimų laboratorijose, mokiniams atsivėrė naujos erdvės – Galimybių zona ir Profesijų galerija.

Juokas ir šypsenos parodos lankytojus, dalyvius ir organizatorius lydėjo visą dieną. Jei dar neturite šeštadienio planų , tuomet kviečiame pasisemti įkvėpimo, gerų idėjų, išgirsti kolegas ir patiems pasidalyti patirtimi prasmingų susitikimų vietoje – parodoje „Mokykla 2018“.

Pirmosios parodos dienos skaičiai:

  • 78 renginiai;
  • 2000 dalyvių;
  • 5 tiesioginės transliacijos.

Parodos darbo laikas šeštadienį, lapkričio 24 d., nuo 10 iki 18 val.

 

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2018. Įsiminti nuorodą.