Pažvelkime į parodą MOKYKLA 2020 iš paukščio skrydžio

MOKYKLA 2020 transliacija

Kai laiko iki parodos lieka vis mažiau, o veiklų ir informacijos vis daugiau, kviečiame į parodą pažvelgti iš paukščio skrydžio. Pateikiame schemą, kuri lengvai leis suprasti kokios galimybės Jums siūlomos ir kur jos prieinamos.

PARODOS ORGANIZATORIAI:

Nacionalinė švietimo agentūra koordinuoja Švietimo bendruomenės atstovų pranešimų erdvę, kurios programą sudaro  4 transliacijos kanalai:

• žaliasis parodos lankytojų kanalas;
  • mėlynasis parodos lankytojų kanalas;
  • geltonasis parodos lankytojų kanalas;
  • laboratorijų kanalas.

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO koordinuoja Verslo atstovų pranešimų erdvėję, kurios programą sudaro 2 transliacijos kanalai:

• 1-asis parodos lankytojų kanalas;
  • 2-asis parodos lankytojų kanalas.

PARODA VYKS VIRTUALIOJE ERDVĖJE:

• Microsoft TEAMS Live aplinkoje;
  • Biletum aplinkoje.

Parodos PROGRAMA >>>

Parodos REGISTACIJA >>>

Kviečiame peržiūrėti PARODOS LANKYTOJO ATMINTINĘ >>> , kurioje galbūt rasite atsakymus į Jums kylančius klausimus. Rekomenduojame peržvelgti techninę informaciją apie prisijungimą prie Microsoft TEAMS Live aplinkos  (atmintinėje 4-6 psl.) ir Biletum aplinkos (atmintinėje 7-9 psl.).

Kyla klausimų? Rašykite el. paštu paroda@nsa.smm.lt.

Iki susijungimo jau netrukus!

Virtualią parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT