Įdomioji inžinerija

Šiame užsiėmime net tris kartus pakeisite veiklą!
„Gamtos dėsnių virtuvėje“ turėsite galimybę pamatyti ir ištirti įvairius fizikinius reiškinius. Ant beveik be trinties besisukančios kėdės pajusite judesio kiekio momento tvermės dėsnio įtaką. Pamatysite, kas atsitiktų skrendančiam sraigtasparniui, jeigu jo uodegos sraigtas nustotų suktis. Patikėsite, kad paprastas dviračio ratas tapo „stebuklingu“, besisukdamas vertikalioje padėtyje, atremtas ant vieno ašies galo, o bet koks daiktas gali „savaime“ judėti į kalną. Pamatysite garsiausių iliuzionistų vertą triuką, atliekamą taikant elektromagnetinės indukcijos dėsnį, „pradanginsite“ pusę stiklinio butelio. Suprasite, kad fizikos dėsnių išmanymas padeda paaiškinti daugelį „stebuklų“.
Laboratorijoje „CNC technologijos ateities gamyboje“ susipažinsite su moderniosiomis gaminių projektavimo ir gamybos technologijomis. Naudodamiesi 3D kūrimo ir gamybos programėlėmis, pagaminsite pačių sukurtus gaminius.
„Automobilis. Greitis. Saugumas“ laboratorijoje sužinosite apie automobilio techninio paruošimo, remonto ypatumus, automobilių sporto karjerą, šakų kryptis. Išbandysite vairavimo įgūdžius KTK autoklubo išdėliotoje trasoje.

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje . Įsiminti nuorodą.