Gamtos ir meno diagnostika ir gydymas

Lietuvos jūrų ir Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejai kviečia į renginį „Baltijos jūra – gamtos ir žmogaus laboratorija“. Dirbdami prie specialiai sukurto interaktyvaus stalo, analizuosite, kaip žmonių kasdienė veikla daro įtaką jūros gyvūnams ir virš jos skrendantiems paukščiams. Atlikdami bandymus, nustatysite, kokiais būdais teršiama jūra, ieškosite ekologiškų sprendimų ir mokysitės reabilituoti gyvūnus.
Kauno tvirtovės VII fortas siūlo išsiaiškinti, kas gyvena vandens laše. Pro mikroskopą pamatysite, kaip atrodo vandenyje gyvenantys organizmai, sužinosite, kuo jie ypatingi ir svarbūs vandens pasaulyje. Išsiaiškinsite, kodėl druskingame vandenyje gyvybė yra įvairesnė negu gėlajame, kaip skirstomi vandenyje gyvenantys organizmai, kokių sąlygų reikia skirtingiems organizmams gyvuoti.
„Portretų gydykloje“, į kurią kviečia Lietuvos dailės muziejus, Prano Gudyno restauravimo centras ir menų studija VŠĮ „Linksmos spalvos“, susipažinsite su restauravimu, stebėsite gamtos ir žmogaus sukurtos aplinkos estetiką, ugdysitės teigiamą požiūrį į muziejines vertybes. Išvysite pradėtą restauruoti paveikslą ir specialias darbo priemones. Leisitės į kūrybines paieškas, atkuriant prarastų kūrinių motyvus. Išsinešite kūrybos darbą restauruoto portreto tema.

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje . Įsiminti nuorodą.