Paroda „Mokykla 2019“ kviečia mokytis su visais ir iš visų

Vienam. Dviese. Penkiese. Pabandykite prisiminti, kai paskutinį kartą ko nors mokėtės. Atradimo džiaugsmą patyrėte būdami drauge su kitais? Ar norėjosi tuo pasidalinti su šalia esančiu? Jei į bent vieną klausimą atsakėte „taip“, sveikiname – Jūs kviečiamas dalyvauti devintojoje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“.

Šių metų parodos tema – „Mokomės drauge“.

Mokomės SU VISAIS ir IŠ VISŲ: neseniai iš emigracijos grįžusia kaimyne, judėjimo negalią turinčiu klasės draugu, autizmo spektro sutrikimą turinčiu broliu. Mokyklos bendruomenėje, besiremiančioje pagarba mokinių įvairovei, pagalba kiekvienam mokiniui ir bendradarbiavimu. Sudarydami galimybes patirti įvairovę visuomenėje, kiekvienam įsitraukti į ugdymo procesą, būti drauge su bendraamžiais.

Parodoje daug kalbėsime apie ankstyvąjį ugdymą, nes ankstyvame amžiuje dedami pamatai tolimesniam vaiko asmenybės augimui. Pabandysime išsigryninti, kokie svarbiausi ankstyvojo vaikų ugdymo kokybės veiksniai, kaip įtraukusis ugdymo turinys kuriamas klasėje, mokyklos bendruomenėje. Tik taip galėsime pasakyti, kad vaikas turi laimingą vaikystę, o mes suaugusieji – ugdome ateičiai.

Parodoje vyks renginiai mokytojams, mokyklų vadovams, mokiniams ir jų tėveliams. Bus gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.

Parodą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 22–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.Nacionalinės švietimo agentūros informacija

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2019. Įsiminti nuorodą.