Kviečiame dalyvauti Atradimų laboratorijų veiklų organizatorių atrankoje

2019 m. lapkričio 22–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks jau tradicine tapusi paroda Mokykla 2019. Šių metų parodos tema – „Mokomės drauge“. Penktą kartą parodoje veiks Atradimų laboratorijos.

Atradimų laboratorijų tikslas – įtraukti mokinius į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą; atskleisti mokymosi tyrinėjant praktinio taikymo galimybių įvairovę; parodyti ryšį tarp įvairių mokomųjų dalykų; išmokti tyrinėti ir kurti drauge.

Atradimų laboratorijose numatomos 8 erdvės. Bent po vieną erdvę bus skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokiniams, kitos – 5–8 ir 9–12 klasių mokiniams. Be to, visose erdvėse numatyti praktiniai užsiėmimai mokytojams, mokyklų administracijai, tėvams. Užsiėmimai organizuojami 15 žmonių grupėms. Kiekvienoje laboratorijoje bus stalai, kėdės, belaidis internetas, projektorius ir ekranas (vientisa sienelė).

Kviečiame mokyklas, universitetus, muziejus ir bibliotekas, verslo įmones, nevyriausybines organizacijas ir kitus norinčiuosius bei galinčiuosius organizuoti mokinių aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą, praktinius užsiėmimus mokytojams, mokyklų administracijai, tėvams teikti paraiškas iki rugsėjo 30 d. 8.00 val.

Jei norite pasiūlyti kelių skirtingų užsiėmimų programas, kiekvienam užsiėmimui prašome pildyti atskirą paraišką.

Atrenkant dalyvius, pirmenybė bus teikiama ankstesnėse Atradimų laboratorijose dar nevykdytoms, gamtos ir technologijų tyrinėjimams skirtų naujų priemonių taikymo, integralioms kelių partnerių (pvz., mokykla, universitetas, muziejus, verslas ir kt.) veikloms. Šeštadienį pagrindinis dėmesys bus skiriamas ankstyvojo ugdymo veikloms.

Atradimų laboratorijų veiklų organizatoriams, išskyrus bendrojo, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas, taikomas dalyvio mokestis pagal Litexpo pateiktą išankstinio mokėjimo sąskaitą.

Kilus klausimų, prašome kreiptis į Nacionalinės švietimo agentūros metodininkę Oną Vaščenkienę elektroniniu paštu ona.vascenkiene@upc.smm.lt.

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2019. Įsiminti nuorodą.