MOKYKLA 2022 – KO TIKĖTIS?

Dviejų dienų renginyje susitinka, užmezga ryšius, mokosi ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai ir vadovai, švietimo centrų ir mokyklų atstovai, administracija, švietimo pagalbos ir kiti specialistai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai.

Dalyviai ir lankytojai parodoje turės galimybę gyvai aptarti ir įvertinti taikomas ir siūlomas ugdymo(si) metodikas, naujausias mokymo(si) priemones ir technologijas, sužinoti apie realiai pritaikomus pavyzdžius mokyklose, kitas švietimo aktualijas bei diskutuoti apie Lietuvos švietimo sistemos ateitį ir reikalingus pokyčius.

Stebint paskutinių metų įvykius, pagrindiniu parodos akcentu taps tema „pokyčiai“. Ar pokyčiai švietime kada nors baigsis? Ar mes iš tiesų nustojame mokytis? Kaip atrodys švietimas ateityje? Atsakymus į šiuos ir galybę kitų klausimų atrasite parodoje „Mokykla“.

Parodoje MOKYKLA 2022 didelis dėmesys skiriamas verslo įmonių ir švietimo bendruomenės bendradarbiavimui, vyks plataus formato diskusijos.

11-oji Švietimo inovacijų paroda MOKYKLA vyks 2022 kovo 30-31 dienomis!

Parodos erdvės ir renginiai:

  • Parodoje dalyviai pristatys naujausias mokymosi ir mokymo priemones, technologijas, įrangas, baldus ir kt.;
  • Kartu su parodos bendraorganizatoriais, Nacionaline Švietimo agentūra, esame paruošę daug dinamiško turinio švietimo bendruomenei aktualiomis temomis;
  • Parodos draugai, Žinių Ekonomikos Forumas, surengs 2,5 valandos praktines „dirbtuves“ mokytojams, SVARBU – į dirbtuves reikalinga išankstinė registracija;
  • Parodos partneriai Socialinių Mokslų Kolegija ruošia veiklas pedagogams ir švietimo lyderiams.
  • Parodos partneriai SPOTISELF ruošia unikalų ir praktinį Ateities Mokytojų forumą Lietuvos švietimo bendruomenei. Taip pat pirmą kartą Lietuvoje po šios tobulėjimo dienos švietimo bendruomenei dovanoja STAIGMENĄ – padėkos koncertą.
    Daugiau informacijos jau visai netrukus.

Manote tai pabaiga? Tikrai ne! Su kiekviena diena pildosi renginių tinkleliai, tad kviečiame sekti naujienas!

Norinčius įsigyti bilietus grupėms, kviečiame užpildyti trumpą formą, ją rasite čia.

1 bilietas – 2 parodos. Įsigiję bilietą į parodą MOKYKLA 2022 galėsite aplankyti ir parodą Karjera&Studijos 2022

„Mokykla 2022“ – tai vieta, kur švietimo sektoriaus atstovai susipažins su produktų ir paslaugų pasiūla bei atras savo tikslinę auditoriją, pedagogai sužinos apie naujausias ugdymo metodikas ir patys dalinsis sėkmės istorijomis, o moksleiviai bei jų tėvai naudingai pramogaus, dalyvaus diskusijose bei sužinos apie metodus, kurių dėka gaus geriausius rezultatus. Anot psichologo Karlo Rogerso, „žmogus yra išsilavinęs tik tada, kai moka mokytis ir keistis“, todėl kviečiame kartu prisijaukinti pokyčius, tobulėti ir tiesiog puikiai praleisti laiką parodoje „Mokykla 2022“.

Pasinaudokite nuolaida parodos bilietams su Šeimos kortele.