#MĖLYNASISKANALAS: J. Rimkuvienė ir Marius Mikelionis

Paroda MOKYKLA 2020 pristato dar vienus MĖLYNOJO KANALO pranešimo lektorius – Jurgitą Rinkuvienę ir Marių Mikelionį. Lektoriai lapkričio 21 d. 14.00 val. 45min. kviečia mokytojus ir vyresniųjų klasių moksleivius susipažinti su GIS (geoinformacinės) technologijomis Geografinių informacinių technologijų (GIS) kūrybinėse dirbtuvėse.

„ARCGIS ONLINE“ APLINKA – KAS TAI?

Lektorė parodoje pasidalys, kaip „ArcGIS Online“ aplinkoje kurti žemėlapius bei aplikacijas. Papasakos, kaip organizuoti grupinį tiriamąjį darbą ir, kaip, pasitelkus žemėlapio pasakojimą, pristatyti rezultatus. O Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos mokytoja metodininkė Aušra Skrebienė pasidalins praktiniais GIS naudojimo pamokose ir popamokinėse veiklose, patarimais. 

NE TIK TEORIJA…

Anot J. Rinkuvienės, parodos MOKYKLA 2020 lankytojai drauge su lektore išmėgins „ArcGIS Survey123“ programėlę ir kurs interaktyvų žemėlapį.

IR KŪRYBINIS KONKURSAS!

„Pristatysime kūrybinį žemėlapių konkursą „Mano žemėlapis Lietuvai“. Iš ilgamečio konkurso dalyvio ir laureato Vilniaus licėjaus mokinio Mariaus Mikelionio, išgirsime, kuo jam GIS patirtys buvo ir yra vertingos mokykloje ir už jos“, – akcentavo lektorė.

Tad visa tai, ko iki šiol nežinojote, gali tapti taip suprantama ir aišku! Tik nepamirškite prisijungti prie parodos MOKYKLA 2020 MĖLYNOJO KANALO lapkričio 21 d. 14.00 val. 45 min.

Nekantraudami laukiame susitikimo!

Virtualią parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Parodos programa ir registracija.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT