#GELTONASISKANALAS: Eglė Vaivadienė

Paroda MOKYKLA 2020 pristato dar vieną GELTONOJO KANALO pranešėja – Eglė Vaivadienė. Jos transliuojamą žinią apie STEAM ugdymo iššūkius, pranešėja kviečia išgirsti jau lapkričio 20 d. 16:00 val.

„STEAM ugdymas – vienas šiuolaikiškų ugdymo būdų, kai integruojami gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos mokomieji dalykai. Jis ugdo mokinių kritinį mąstymą ir problemų sprendimo gebėjimus. STEAM integralaus ugdymo principų panaudojimas švietime gali padėti spręsti mokinių susidomėjimo šiais dalykais stokos problemą ir padėti rengti ateities inovacijų lyderius“, – pasakoja E. Vaivadienė.

Renginyje susipažinsite su „Science on Stage Europe“ veikla ir organizuojamu konkursu gamtos mokslų mokytojams. Jo metu vyks mokytojų atranka dalyvauti Europos festivalyje „Science on Stage festival 2022“.

Bus apžvelgti trys STEAM „Erasmus +“ strateginių partnerysių projektai: „STEM mokykos ženklas“, „STEAM ugdymo tobulinimas“ ir „21 amžiaus mokykla“. Taip pat bus pristatomos projektų veiklos, pasiekimai, planuojami konkursai ir kompetencijų tobulinimo renginiai, pasiekti ir laukiamu rezultatai.

Apie visa tai – jau lapkričio 20 d. 16:00 val. – GELTONOJO KANALO lektorė laukia kiekvieno parodos MOKYKLA 2020 lankytojo!

Virtualią parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Parodos programa ir registracija.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT