Virtuali paroda MOKYKLA 2020: kaip sekėsi?

Lapkričio 20–21 d. praūžė jubiliejinė, tačiau pirmoji tokia, virtuali švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2020, kurios šūkis ATEITIS VYKSTA DABAR virto realybe.

Per dvi parodos dienas lankytojai iš savo namų galėjo tiesiogiai stebėti net keturių švietimo bendruomenės atstovų kanalų transliacijas, prie pastarųjų buvo prisijungta net 15 tūkstančių kartų! Pranešėjai, kuriais buvo švietimo bendruomenės nariai (nuo mokytojų iki savivaldybių atstovų), perskaitė 53 pranešimus, atspindėjusius pastarojo meto iššūkius ir pokyčius, paspartinusius mokyklų skaitmenizavimo procesą, ugdymo metodų bei bendradarbiavimo formų kaitą. Dalytasi sukaupta patirtimi, naujais ugdymo metodais, reikšmingomis inovacijomis.

Mokykla 2020

Nepamirštos ir tradicija tapusios „Atradimų laboratorijos“, kvietusios žiūrovus priglusti prie ekranų bei ne tik stebėti, bet ir patiems įsitraukti į įvarius bandymus, kurių atlikta net 27: nuo konstravimo iki gamtamokslinio pažinimo, gamtos ir emocijų patyrimų, įvairių eksperimentų, meninio polėkio išlaisvinimo ir t. t.

Atradimų laboratorijos

Taip pat parodos lankytojai bei pranešėjai dalyvavo organizuojamose loterijose, suteikusiose galimybę laimėti partnerių „Lantel“ įsteigtus išmaniuosius prizus (planšetinius kompiuterius, ausines ir kt.)!

Parodų ir kongresų centro „Litexpo“ projektų vadovė Vaida Daskevičienė džiaugiasi, jog pirmą kartą organizuotos virtualios parodos MOKYKLA 2020 rezultatai pranoko lūkesčius.

„Ypatingai dėkojame partneriams – Nacionalinei švietimo agentūrai ir LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijai už kartu įgyvendintą projektą. Dėkojame ir švietimo verslo įstaigoms, kurios abi parodos dienas puikiai padirbėjo ir pristatė naujus produktus ir paslaugas besidominčioms Lietuvos mokykloms. Virtualioje parodos plaftomoje „Biletum“ surengta net 1100 virtualių susitikimų, tikime, kad didžioji dalis išaugs į naudingas bendradarbiavimo formas“, – teigia V. Daskevičienė.

Parodos MOKYKLA 2020 organizatoriai dėkoja lankytojams, pranešėjams, parteriams ir visiems, prisidėjusiems prie netradicinio formato realizavimo. Tikimės, jog paroda atnešė naudos visai švietimo bendruomenei bei garantuojame, jog sukaupę šių metų patirtį, išmokę visas pamokas, grįšime su trenksmu bei susimatysime kitų metų parodoje MOKYKLA 2021!

Visus, norinčius išvysti parodos veiklas, išgirsti neišklausytus pranešimus, kviečiame apsilankyti interneto svetainės www.parodamokykla.lt skiltyje TRANSLIACIJŲ ĮRAŠAI!

Artimiausiu metu atskiri pranešimų įrašai pasieks MOKYTOJO TV platformą.

Čia rasite parodos akimirkas >>>>