Triukai su vandeniu

Ar kada pagalvojote, kad vandenį galime panaudoti ne tik buityje, pramonėje, mokykloje, įvairiems bandymams atlikti, bet ir triukams? Pagrindinis triuko tikslas – priversti žmones stebėtis. Vis dėlto dažniausiai ne tik stebimės, bet ir norime sužinoti, kaip tas triukas atliekamas, išmokti jį atlikti. Esame tikri, kad triukai su vandeniu sudomins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Prisijunkite ir tuo įsitikinsite!

Ši graži pradinių klasių mokytojų komanda – pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Jolanta Vaitkevičienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Jurgita Stankaitienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė privers Jus stebėtis!

Lektoriai: pradinio ugdymo mokytoja ekspertė Jolanta Vaitkevičienė ir pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Jurgita Stankaitienė

Parodos dieną prisijunkite prie transliacijos spausdami šią nuorodą
Vieta:
Lektorius/organizatorius (-iai):