Mokslinės idėjos gimimo vieta

Mieli mokytojai, kviečiame jus drauge su mokiniais „Jaunųjų tyrėjų idėjų mugėje“, kuri vyks parodoje „Mokykla 2018“ lapkričio 23 d., 3 salės balkone.

Mokiniai iš visos Lietuvos pristatys savo mokslines idėjas ir tyrimus, kuriuos atlikdami jie bando spręsti aktualias ekologijos, aplinkos užterštumo, žmogaus sveikatos problemas, ieško alternatyvių energijos šaltinių, tyrinėja mikroorganizmus, kuria naujus produktus arba bando patobulinti jau esamus.

Idėjų mugė skiriasi nuo kitų konkursų tuo, kad čia bus pristatomi ne užbaigti darbai, o tik idėjos. Idėja bus pristatoma stendiniu pranešimu (plakatas). Jame pateikiama informacija apie planuojamą ir (ar) vykdomą tyrimą, aptariama darbo metodika, iškeliamos mokslinės hipotezės, pristatomi tyrimų rezultatai – jei tokie jau yra, numatoma duomenų analizės eiga ir t. t.

Renginio metu bus ne tik vertinamos idėjos, bet ir teikiamos mokslininkų konsultacijos ir patarimai dėl planuojamo ar jau pradėto tyrimo. Kiekvienas iš jūsų turės galimybę pabendrauti su jaunaisiais tyrėjais ir balsuoti už jums labiausiai patikusią, įdomiausią idėją!

O gal ir Jūsų mokiniai turi savo idėją, kuri vėliau gali virsti pasaulinio pripažinimo sulaukusiu moksliniu atradimu? Atvykite pasižiūrėti, kokiomis idėjomis šiais metais dalijasi jaunieji tyrėjai.

 
Įrašas paskelbtas kategorijoje 2018. Įsiminti nuorodą.