Ko tikėtis iš „Atradimų laboratorijų“?

Baigėsi pasiūlymų organizuoti „Atradimų laboratorijų“ veiklas parodoje MOKYKLA 2020 atranka. Pateiktos net 54 paraiškos ir visos teikia vilties, kad ir šių metų aktyvios mokinių ir mokytojų veiklos parodoje bus įvairios, įtraukiančios ir naudingos parodos lankytojams – veiklų dalyviams, todėl visos pateiktos paraiškos yra įtrauktos į veiklų tvarkaraštį.

Nemažai veiklų bus skirta mūsų patiems mažiausiems, priešmokyklinių ir pradinių klasių, mokiniams, tačiau nepamiršti ir vyresni mokiniai bei mokytojai, darželių pedagogai.

Mokiniai:

• įsitrauks į kūrybiškas ir tyrinėjimo veiklas;
  • turės galimybę apsilankyti gyvajame kampelyje ir sužinoti, kaip jį įkurti savo mokykloje;
  • taps mažaisiais archeologais, oro „direktoriais“ ar „magais “;
  • išmoks programuoti ir valdyti robotus, papildyti realybę virtualia realybe, taikyti įvairias skaitmenines programėles;
  • aptikti iš kosmoso mus pasiekiančias elementariąsias daleles;
  • atliks tiriamuosius darbus su mikroskopais ir kitomis priemonėmis.

Mokytojai iš kolegų pasisems patirties ir naujų idėjų, kaip organizuoti ir paįvairinti mokinių ugdymą ne tik klasėje, bet ir dirbant nuotoliniu būdu.

„Litexpo“ nuotrauka

Ir tai tik nedidelė dalis visų organizatorių siūlomų veiklų.

Tikimės, kad epidemiologinė situacija šalyje nesutrukdys sudalyvauti „Atradimų laboratorijų“ veiklose, o įgyta patirtis praturtins ir bus naudinga sugrįžus į savo mokyklas.

Parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Parodos lankymas – nemokamas!

Parodos programa bei registracija bus paskelbta spalio 21 d.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT