Informacija apie pažymas

Atkreipiame dėmesį, kad šiais metais bus išduodamos pažymos už dalyvavimą parodoje „Mokykla 2016“. Jei pageidausite gauti pažymą, turėsite:

1. Lankydamiesi parodoje, bet kuriuo Jums patogiu metu, atvykti į vieną iš dviejų registracijos punktų (prie įėjimo į 3 salę ir 5 salės konferencijų centre).
  2. Registracijos punkte pateikti informaciją, pagal kurią Jus identifikuosime informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ ir pažymėsime Jūsų apsilankymą parodoje.
  3. 2017 m. sausio mėnesį sulaukti informacijos apie paruoštas pažymas su instrukcija kaip jas galėsite atsiimti.

Primename, kad su grupe parodoje lankysitės pigiau. Tereikia suburti 10 bendraminčių grupę ir iki lapkričio 21 dienos užpildyti bilietų užsakymo paraišką mokyklų grupėms.

Iki susitikimo!

Įrašas paskelbtas kategorijoje 2016. Įsiminti nuorodą.