Pagauk tornadą!

12.00–12.45, lapkričio 24 d., Gamtos reiškinių laboratorija Organizuoja: Kauno jėzuitų gimnazija

Ar įmanoma stebėti gamtos reiškinius, kai jie realiai nevyksta? Pavyzdžiui, tornadą laboratorijoje? Kviečiame stebėti, analizuoti ir modeliuoti įvairius gamtos reiškinius: ugnikalnį, tornadą, vaivorykštę, žaibą ir medžiagų būsenų virsmus – garavimą, sublimaciją, kietėjimą.

Pagauk tornadą!

13.00–13.45, lapkričio 24 d., Gamtos reiškinių laboratorija Organizuoja: Kauno jėzuitų gimnazija